EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mordillo
#1847640
Witam

Szukałem wszędzie ale nie znalazłem informacji, czy w tej ograniczonej do 2ml tubce wybija się środkowe szkło lub coś innego się z nim robi aby zwiększyć pojemność ?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1847641
Wybija się szkło? :shock:
Nie no, chyba raczej nie.
Prędzej można by spróbować je nadmuchać.
O ile oczywiście nie ma się ochoty na wymianę tej małej banieczki na np Bulb glass tube 8ml.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1847643
No jak to co.
Przykładasz parownik do ust i dmuchasz. No bo, jeśli kolega chce rozbić szkło, by powiększyć pojemność parownika
to równie dobrze i nadmuchanie go tak samo mu pomoże. :mrgreen:
A szkło przy tym ma okazję pozostać w całości. :wink:
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1847645
DorotaM pisze:No jak to co.
Przykładasz parownik do ust i dmuchasz. No bo, jeśli kolega chce rozbić szkło, by powiększyć pojemność parownika
to równie dobrze i nadmuchanie go tak samo mu pomoże. :mrgreen:
A szkło przy tym ma okazję pozostać w całości. :wink:

A już myślałem że masz jakieś sposoby domowego hutnika :lol:
By mordillo
#1847646
nie chodzi mi o tłucznie baniaka tylko wewnętrznego szkła, które jest wciśnięte do środka żeby ograniczyć pojemność do 2ml .
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1847648
Kto Ci w ogóle taki głupi pomysł podsunął? To szkło tam jest w jakimś celu, na pewno nie po to żeby je tłuc.
By mordillo
#1847662
Ok, może się to komuś kiedyś przyda. Szkiełka nie da się wypchnąć, wydłubać wytłuc ze środka od razu pęka zewnętrzne szkło. Tak sobie teraz pomyślałem że może wrzucenie go do wrzątku dało by jakiś efekt i klej by puścił ale jest już za późno. Wstawiłem szkło od melo 3 mini pasuje tylko trzeba odrobinę ze szlifować, niecały mm jest dłuższe. Teraz tylko czekać aż w edymie pojawia się pękate baniaki bo te of tfv8 nie pasują.

Pozdrawiam, temat do zamknięcia.
By Lajtmen
#1855367
witam ,
oczywiście , że da się wypchnąć to szkiełko :D osobiście zrobiłem to wczoraj plastikowym długopisem. nie wiem o ile się powiększyła pojemność ale myślę , że jest teraz ok 5ml. dziękuje i pozdrawiam :beer:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.