EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By eloss331
#1879308
Siemka, mam pytanie posiadam tesle punk 85 mini, i gdy waporyzowalem to nagle coś zaczęło wibrowac więc stwierdziłem że to wina akusa i go wymieniłem, wapowlem kilka godzin i nic nie wibrowalo jednak po kilku h znowu go włączyłem ( był zimny) i gdy zacząłem vapowac nagle na wyświetlaczu pojawilo się to Hot wait 15s, wyciągnąłem akusa i atomizer i wszystko było zimne, paragon zgubiłem :/ więc nie oddam go na gwarancję, ale boję się że może wybuchnac więc mam się bać?
Awatar użytkownika
By Vause
#1879337
Jeżeli zakupiłeś Teslę w dymie, to jest szansa, że sprzedawca znajdzie paragon w systemie i normalnie ją oddasz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1879340
Żaden sprzedawca nie będzie szukał paragonu bo to nie w jego interesie tracić czas i pieniądze. Ten obowiązek spoczywa na kupującym by dbać o swój interes.
Awatar użytkownika
By Vause
#1879343
Sprzedawca nie ma takiego obowiązku, mówię tylko, że sama się miło przekonałam na uprzejmości panów z ed.
By Szym87
#1879630
Do gwarancji nie potrzebne są paragony, to jest pic na wodę. Wystarczy np wyciąg z banku (jeśli placiles karta)
No jeśli gotówką to już za dużego pola manewru nie masz

Sam, nie raz, reklamowalem coś bez paragonu i nie było problemu, z tym że ja przeważnie plastikiem place

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
By 3lata
#1904755
Witam, podepne się pod temat. Mam ten sam problem z boxem. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Niestety nie kupiony u nas więc brak gwarancji.

Wysłane z mojego moto g(6) play przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904756
Wystarczy cewkę wytłumić pianką. Najlepiej tak by dalej była chłodzona. Dźwięk ten wydają zwoje przemieszczającego się drutu na cewce.
By 3lata
#1904758
Możesz jaśniej wytłumaczyć dokładnie? Bo ja jako kobieta średnio kumata, nie dawno ogarnęłam druty i waty.

Wysłane z mojego moto g(6) play przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904760
Wyjaśnianie nic nie da bo wyjaśnione. Używaj i żyj, oraz korzystaj z tego że komary, muchy i psy unikają tego dźwięku jak ognia.
By Krasnal45
#1904770
Tego nie musisz wiedzieć, bo i tak z tym nic nie zrobisz. To jeden z elementów przetwornicy wewnątrz boxa. Kolega @PucH2 bardzo dosadnie i precyzyjnie Ci napisał:
PucH2 pisze:Używaj i żyj, oraz korzystaj z tego że komary, muchy i psy unikają tego dźwięku jak ognia.
By Anon19
#1912089
Mam ten sam problem. Nie masz co się martwić lepiej, że wyskakuje komunikat niż jakby miało oderwać ręce hehe. To chyba chodzi, że atomizer, że się przegrzał. Wyjąłem akumulator i był taki jak zawsze. ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.