EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By hindenman
#1802645
Cześc forumowicze zakupiłem jak wyżej w temacie maszynę powerbankową o pojemności 5000 mah i nie umiem jej naładować do konca zawsze ładuje do 2 kresek z 4 ... ładowanie przez kompa z oryginalnym kablem nic nie daje , na adapterach przez 230v tak samo ... nie wiem o co chodzi albo cos zle robie , to juz mój drugi powerbank tą samą tesle reklamowałem z tego samego powodu ale problem się nadal pojawia . Jakies sugestie ? Dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
By PucH2
#1802648
To pytanie stricte do producenta. Jednak jak tu padło to odpowiedź brzmi, nie wiem. Bez pomiarów ciężko jest stwierdzić czy dwie kreski to ciąża mnoga czy inne wskazania Tesli. Tesla był ekscentrykiem i uzdolnionym pracoholikiem.
By hindenman
#1802650
ładowanie 2A , 1,5A i 850mA z trzech adapterów spisane , po odpięciu ładowarek pokazuje 2 kreski po 13 godzinach ładowania , po podłączeniu ładuje dalej ale 3 kreska juz się nie pokazuje
Awatar użytkownika
By PucH2
#1802652
Odpowiedź na te głupie pytanie do pytania też ci nic nie da. Ładowanie 100ma da taki sam efekt jak ładowanie 2A adapterem. Rożnica będzie tylko w czasie jaki potrzebny jest do pełnego naładowania. Zadający je nawet nie ma zielonego pojęcia po co je zadał :lol: .
Awatar użytkownika
By Marksista
#1802660
Opcja nr 1 - uszkodzone gniazdo USB, sprawdź amperomierzem pobór prądu przy ładowaniu i czy zmienia się przy ruszaniu wtyczką
Opcja 2 - ogniwo zdechło. Taka specyfika ogniw LiPoly. Nawet niewielkie przeładowanie mocno im szkodzi a układ ładowania w tym modzie jest bardzo uproszczony.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.