EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By mironiusz
#393863
Witajcie.
Postanowiłem sie dzis zarejestrowac i conieco napisać, wybaczcie formę, popijam piwko i różnie moze być ;)
Czytałem forum, nie pytałem o nic, czytałem, czytałem, analizowałem, czytałem, decyzje podjąłem, w sensie modelu epetka i niezbednych doń.
Nie smolę już.... (idę po po pudełko po volishu, zobaczymy z kiedy mam rachunek)...
20.08.2011 - wychodzi 6 miesięcy! no bez jednego dnia :)
Nie to, ze tam jakas hybryda, od strzału przejście na słuszna drogę, da się ? da.
W ciągu pól roku, namówiłem kilka osob na ekopcenie (4 osoby), troche jestem z siebie nawet dumny.
Były chwile gorsze, kiedy to miałem chetke przysmordzić, brakowało mi kapcia w gębie po analogu, szegolnie przy piwku.
Nie byłem jakimstam mega palaczem (fajnie napisac w formie przeszłej) ale przy browarku w pubie ze znajomymi potrafiłem dobrze pokopcić.
Nie licze oszczedności, pewnie sa znaczace, ale przede wszytskim psychicznie odpoczywam, nie czuje ze włada mna ten w bibułce, epapierosek to dla mnie zupełnie cos innego, taki gadzet, a lubuje sie w gadzetach :)
teraz napisze cos o sprzecie i znikam se...
Zakup w stacjonarnym Volish ego2, pozdrawiam kolege z Magnolii, tego Pana co juz tam nie pracuje, jesli to czyta, to bedzie wiedział ze to o nim, i moze bedzie wiedział któren to ja (wpadałem na zakupy z zoną i to ja byłem wybredny wbrew obiegowej opinii o kobietach).
Dojechałem chyba ze 3 atomizery, po czym natrafiłem na kartomizer dual big, jestem mu wierny do dziś, pożegnałem sie z boberkami, wydłubywaniem watki z grzałki i temu podobnych zabaw manualnych.
Na koniec pozdrawiam społeczność forum (jesteście świetni, oby tak dalej).
Awatar użytkownika
By dzaman
#393948
fajnie napisane

my tez jesteśmy dumni ze ty jestes z siebie dumny bo w sumie każdy z nas jest z siebie dumny ze inni sa z nas dumni ze nie palimy śmierdziuchów
Awatar użytkownika
By Maya
#394337
mironiusz pisze:Nie licze oszczedności, pewnie sa znaczace

Wstaw sobie banerek i licz ;)
KLIKNIJ I DZIAŁAJ
Powodzenia :)
Gratuluję i pozdrawiam !
Awatar użytkownika
By mironiusz
#395749
po trzezwemu okazalo sie sie, ze to nie szesc miesiecy a jednak piec, mimo wszystko dajemy rade, dzieki za wsparcie, w zasadzie nie jest mi ono juz potrzebne - po co mam wracac do syfu? ;)
By rufi
#396043
Witać wszystkich.Paliłem analogi 18 lat pake dziennie,próbowałem rzucić różnymi sposobami.Miesiąc temu wpadł do mnie kumpel z e papierosem i mówi ,że to coś naprawde działa.Pomyślałem ,poczytałem ,przeliczyłem......osiem dni temu poleciałem i kupiłem to cudo: volish ego liquinator.Wiem ,że to dopiero 8 dni,ale jestem w szoku,że nie mam ochoty na zapalenie analoga.Zawsze rzucanie palenia kończyło sie na 2-3 dniach i pustej lodówce .Kolego Mironiusz ,ma pytanko: na jak długo wystarcza kartek big dual(co ile go uzupełniasz?)POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
By mironiusz
#396424
hej. to ile wytrzyma dual big, to dosyc indywidualna sprawa, nabijam go wbrew pozorom dosyc czesto, moze nie nabijam a dobijam, im bedzie mial bardziej mokro tym dluzej posluzy. polecam Ci zakupic na próbe jedna sztukę, (20zł nie majatek, nabij go za pierwszym razem strzykawką okolo 4ml) mi on podchodzi bardziej niz liquinator, co prawda nie probowalem volishowego liquinatora a innej firmy, ale mysle ze dosyc podobnego ;)
By rufi
#396494
dzieki za odpowiedż,volishowy liquinator nie powalił mnie na kolana, jakis ten dymek plastikowy i zimny,natomiast w zestawie miałem zwykłego kartka i o wiele bardziej daje rade,dlatego pytałem o big duala,żeby tak często nie bawić sie w napełnianie.Jutro lece kupić nowy liquid to przy okazji sprawie sobie tego biga.
Awatar użytkownika
By januwojt
#396619
Mam Big Duala i powiem krótko bardzo dobry pojemny kartek . Zero-kłopotliwy . Nie dopuścić tylko do wyschnięcia . Mi służy ponad m-c a palę nim dość często , praktycznie tylko nim pale poza domem . Dobrze działa i na baterii ze stabilizacją (Ebull) i na zwykłej bez stabilizacji (z KGO II ) . Żadnych wycieków , zero bobra - porządny sprzęt.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.