EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SatanicTriangle
#1851804
Zacznę od tego, że zazwyczaj nie używam TC ale ostatnio zakupiłem drut SS430 i stwierdziłem, że spróbuję. Poszukałem odpowiednich ustawień, w internecie wszystkie strony wskazują na 138. Po ustawieniu takiej wartości i 220 stopni prawie natychmiastowo komunikat o kontroli temperatury i odcięcie, a chmury żadnej. Dopiero przy ustawieniu TCR 200 zaczyna to jakoś działać. Moje pytanie brzmi: skąd taki rozstrzał tych wartości. Jeszcze dodam, że ogarniam mniej więcej jak działa TC.
atomizer: Kylin mini, moc: 21 W
By Lamborghini16
#1851846
Podepnę się pod temacik bo sam chce zrozumieć tc.
Kręcę niby identyczne grzałki, ale żeby uzyskać identyczny efekt muszę zmieniać ( i to dość sporo)
Temperature . Kolejna sprawa nie wiem czy tak powinno być, ale czuje spadki temperatury przy wapowaniu na tc.
Jeśli pisze niezrozumiałe to przepraszam, ale od nie pamietam kiedy mam pierwszy dzień wolnego i wjechało kilka zielonych włochatych rogaczy i troszkę mnie sponiewierały :)
By Lamborghini16
#1851851
@Krasnal45
Czytałem to. Jest tam wykres dotyczący yihi a ja testuje na DNA, gdzie dna obniża moc a nie, ze tak powiem zeruje. Na mój prosty łeb powinno uttrzymywqc temperature a nie wystudzić. W moich odczuciach czuć naprzemian zasysana pare z zasysanym powietrzem dokładnie tak jak na podanym w poście wykresie i to w dość sporych odstępach, tak jakbym pulsacyjenie trzymał fire.
By Krasnal45
#1851853
Ja Ci nic mądrzejszego nie poradzę. Nie używam TC więc nie siedzę w temacie. Z tego co próbowałem używać, nie miałem problemów.
By tubaakada
#1851872
Faktyczna temperatura Panowie nie jest taka, jakiej się spodziewacie. Bardzo dokładnym oraz zupełnie niekłopotliwym sposobem na wykrycie tego, o ile się myli mod w tym aspekcie jest metoda @tajwoja. Mianowicie, obfite nasączenie waty wodą i uruchomienie programu TC. Gdy woda zacznie wrzeć, wtedy - na pewno - ma 100 °C. Teraz, zmiana jej stanu skupienia pochłania sporo energii, dlatego wskazanie "termometru" moda zatrzyma się na pewien czas.

:beer:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.