EPF
By robcyk
#546721
szybkiego powrotu do zdrowia życzę Taxi.

Udalo mi się dzisiaj odebrać boxik 2x18650 i mam pytanie, zaobserwowałem taki patent: praktycznie na każdym parowniku muszę na boxie ustawić większe napięcie ( w porównaniu do LT lub Twista ) o jakieś 0.5 do 1V, aby uzyskać zadowalający efekt chmurno-smakowo-kopliwy, czy jest to normalne i czy tak ma być?
Awatar użytkownika
By Goldi
#552679
taxi pisze:JAKBY KTOŚ MNIE PRZEZ GG CHCIAŁ MOLESTOWAĆ TO NIE MAM JUŻ DOSTĘPU DO STAREGO NUMERU GG

To podaj nowy numer. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Lutor
#552754
taxi zdrówka i szybkiej rekonwalescencji
Awatar użytkownika
By Halibutt
#602856
Kurczę, zdrówka życzę Taxi, wracaj prędko.

Mój taxi był ze mną sześć i pół miesiąca (od połowy maja mniej więcej), niejedno wytrzymał. Ku mojemu zdziwieniu elektronika poszła na samym końcu (dzisiaj, dokładniej), wcześniej wyrobił się gwint (dobry parownik z kwasówki contra gwint z jakiegoś w miarę miękkiego stopu, to nie mogło się dobrze skończyć :) ). Zostawię go sobie chyba, a nuż kiedyś znajdę kogoś, kto będzie go umiał naprawić. Albo poczeka na powrót autora na łono forumowych artystów lutownicy :)
Awatar użytkownika
By _Monter_
#602865
taxi pisze:JAKBY KTOŚ MNIE PRZEZ GG CHCIAŁ MOLESTOWAĆ TO NIE MAM JUŻ DOSTĘPU DO STAREGO NUMERU GG

Archiwum można skasować żeby, świeża żona łba przy kostkach nie ukręciła :mrgreen:
By taxi
#722896
Obrazek

I kurcze zatkało mi kakało Renovatio-box wreszcie pudełko zabezpieczone przed śniedzeniem ,wygląda zniewalająco ,to na fotce to tylko prototyp ,gotowe jaja urywają a dzięki zayebiaszczej elektronice szczena wam opadnie ale nic więcej nie mogę napisać bo po głowie dostanę .
Awatar użytkownika
By Goldi
#722899
taxi pisze:(...) gotowe jaja urywają a dzięki zayebiaszczej elektronice szczena wam opadnie ale nic więcej nie mogę napisać bo po głowie dostanę .

Nie ściemniaj z tą zayebiaszczością, w środku jest zwykły KIS jak w innych boxach. Pokazany zresztą już na forum:

Obrazek

post711550.html#p711550
By taxi
#722903
Goldi pisze:
taxi pisze:(...) gotowe jaja urywają a dzięki zayebiaszczej elektronice szczena wam opadnie ale nic więcej nie mogę napisać bo po głowie dostanę .

Nie ściemniaj z tą zayebiaszczością, w środku jest zwykły KIS jak w innych boxach. Pokazany zresztą już na forum:

Obrazek

post711550.html#p711550


Ja tu nie o tej elektronice piszę :P ale pary z gęby nie puszczę bo renovatio mnie znajdzie i giry z doopy urwie
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1925374
Witam, padł mi mój Taxi Box :( nie wiem co :( po prostu przestała reagować, jest ktoś w stanie mi pomóc ??

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.