EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By TV3
#1807360
Czolem.

Moj target mini przebyl droge: kieszen spodni / pomost / dziura miedzy deskami pomostu / woda.
W wodzie polezal kilka chwil nim go wylowilem. Po wylowieniu wyswietlacz zyl wlasnym zyciem, calosc troche sie nagrzewala. Teraz jest zimny i sprawia wrazenie martwego.
Czy jest nadzieja na reanimacje? Rozebrac (choc nie doszedlem jeszcze do tego jak) i probowac wysuszyc?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807361
Nie takie rzeczy w ryżu ożywały i do dziś w muzeach stoją jak nowe.
By TV3
#1807363
Czytalem cos o ryzowych eksperymentach. Sugerujesz zatem odjac sobie obiad od ust i wpakowac wen (w ten ryz czyli) baterie na jakis czas?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807364
Ta legenda ma wiele zakończeń. Jedno z nich kończy się zwabieniem chińczyka który najadłszy się do syta, w podzięce naprawia sprzęt. W Japonii mówią że to susi (szuszy).
By TV3
#1807365
To zakonczenie odpada. Wrodzone skapstwo nie pozwala mi na nasypanie takiej ilosci ryzu, zeby ktokolwiek najadl sie do syta.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807366
Jak takiej opcji nie ma to została ostatnia deska ratunku i wysyłka do k :lol: szalina.
By TV3
#1807370
W koszalinie naprawia bez ryzu?
Problem w tym, ze jestem wlasnie kilka tysiecy kilometrow od koszalina. Z ostatnim targetem.
By Krasnal45
#1807376
Oj tam, koszalinów Ci w pobliżu na pewno dostatek. Lotem koszącym szybko doleci.
A na poważnie: Porozbieraj, elektronika do IPA (wygogluj), bez wyświetlacza oczywiście. Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807377
A to jesteś w czarnej d... Tylko wizyta w najbliższym sklepie z EIN może cie uratować od stresu.
By TV3
#1807379
Tego jeszcze ostatecznie nie sprawdzilem, ale w tym miejscu mozliwe ze niedozwolona jest sprzedaz e-fajek... Moze wiec byc tak, ze przez czas jakis ostatniego targeta bede musial pilnowac jak oka w glowie.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.