EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Derp853
#1617861
Pozwólcie, że opowiem jak to było - kupiłem dzisiaj Vaptio P1 - całkiem dobry mod, a jako że nie jestem zbyt wymagający był dla mnie ok. Problem był tylko taki, że zaczął trochę przeciekać. Wytarłem, pobawiłem się, poszukałem w internecie i odszedłem do wniosku, że trzeba dokręcić tank po prostu trochę mocniej... Nic trudnego!

Povapowałem jeszcze trochę, szczęśliwy, bo bez cieknącego e-papierosa. Nagle kończy się liquid. Próbuję odkręcić - nic. Próbuję jeszcze raz - nic. Nie wiem już co robić. Mod jest nowy więc nie chce traktować go kombinerkami (w ostateczności spróbuję przez jakąś szmatkę, żeby nie porysować).

Macie może jakieś złote środki jak to odkręcić? Liczę na was chłopaki :(
Awatar użytkownika
By Katia
#1617869
Chłopakiem nie jestem, ale metodę mam.
Spróbuj owinąć mocno gumką recepturką dla lepszego chwytu. Regularnie miałam ten problem z Protankiem i gumki dawały radę.
By Derp853
#1617872
Wybacz, zapomniałem, że jest również damska strona forum. :oops:

Dzięki wielkie za pomysł - od razu lecę spróbować.

Jeżeli ktoś jeszcze ma propozycje jakieś, piszcie proszę :)

@Edit. Pomogło, nie wiem jak Ci się odwdzięczyć :D

Temat do zamknięcia, wydaję mi się :)
By Adlekk
#1753233
Ewentualnie jeżeli nie chcecie się bawić w gumki recepturki to mam dla was tip jak odkręcić tanka:
Weźcie widelec, nóż, łyżkę - po prostu coś z płaskim uchwytem. I włóżcie od strony uchwytu w airflow od tanka. Teraz możecie spróbować odkręcić. Możecie też bezpośrednio nóż tam włożyć, ale nie polecam bo możecie porysować air flow.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.