EPF

Awatar użytkownika
By tunajerzy
Pojawiły się klony TGT lll

Średnica - 23.6 mm
Wysokość - 70.4 mm
Pojemność - 5 ml
Waga - 83 g
Materiał - SS303, SS316, w zależności od modelu.
W tej chwili ciężko napisać, coś więcej.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Znalazłem 4klony w przedziale 14-19$
Poczekam,może pojawi się sxk lub sjmy i jakieś zapasowe baniaki
Awatar użytkownika
By Waldip
Master_PiT pisze:Znalazłem 4klony w przedziale 14-19$
Poczekam,może pojawi się sxk lub sjmy i jakieś zapasowe baniaki

Jest dostępny klon ShenRay - może ktoś wypowiedzieć się szerzej na temat jakości ich produkcji?
Widziałem na forum posiadaczy SR V3, może ktoś testował też inne ich parowniki.
Mnie się jakoś nigdy nie trafił... :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Co do shenray - jakość wykonania bardzo dobra, poza ostrymi gwintami metalowej tuleji, nie było się do czego przyczepić, a jak będzie w przypadku TGT? Pozostaje czekać
Awatar użytkownika
By lxr
Znalazłem na GB różne wersje, pytanie jaki producent bo tego nie podają :D
Edit : a nie, jednak podają :zakrecony
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Czy ktoś miał styczność z parownikami od coppervape? Jakościowo można porównać do sxk czy sjmy?
By katoda
Ja tylko wspomnę, że na GB jeden z klonów jest na wyprzedaży (jeszcze ok 25h) za ca 11$. Za taką cenę może warto zaryzykować...
Awatar użytkownika
By darek11
Witam. Dotarł wraz ze mną :D po długiej podróży koleją transsyberyjską klon TGT III made in SXK. Zdjęcia poglądowe przed zakupem znacznie różnią się od finalnego przedmiotu. Brak jakichkolwiek logotypów, zbyt krótkie( płytkie) gwinty gniazd śrub pinów, zero dodatkowych o-ringów. Poza tym atomizer wykonany poprawnie. Ale porównanie wykonania poprzednich klonów SXK np. Kayfun V5, wypada zdecydowanie marnie. Do przekręcenia komina, celem regulacji liquid control, trzeba użyć bez mała kombinerek i nie pomaga nawet szlifowanie powierzchni komory komina. Generalnie, jeżeli ktoś przez lata radził sobie z poprawkami masowych wyrobów Kayfunów, Taifunów itp. spokojnie da radę temu parownikowi. Ot taka myśl klonerów- zrobić dużo niekoniecznie dokładnie ale tanio. Pozdrawiam Darek.
Awatar użytkownika
By Waldip
darek11 pisze:Witam. Dotarł wraz ze mną :D po długiej podróży koleją transsyberyjską klon TGT III made in SXK. Zdjęcia poglądowe przed zakupem znacznie różnią się od finalnego przedmiotu. Brak jakichkolwiek logotypów, zbyt krótkie( płytkie) gwinty gniazd śrub pinów, zero dodatkowych o-ringów. Poza tym atomizer wykonany poprawnie. Ale porównanie wykonania poprzednich klonów SXK np. Kayfun V5, wypada zdecydowanie marnie. Do przekręcenia komina, celem regulacji liquid control, trzeba użyć bez mała kombinerek i nie pomaga nawet szlifowanie powierzchni komory komina. Generalnie, jeżeli ktoś przez lata radził sobie z poprawkami masowych wyrobów Kayfunów, Taifunów itp. spokojnie da radę temu parownikowi. Ot taka myśl klonerów- zrobić dużo niekoniecznie dokładnie ale tanio. Pozdrawiam Darek.

Dzięki za opinię - dla odmiany spróbuję więc wyruszyć w podróż po Coppervape. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Ja zarezerwowałem bilet na TGT coppervape, ale wciąż czekam ba wizę ;/
By mariusz777
Witam,chociaż brak logo to żadnej różnicy od oryginału nie widziałem,klona mam i porównałem z oryginałem w sklepie ,żadnej różnicy

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Taaa, kolejny klon 1:1 :P
By mariusz777
Może i stać mnie w de.wydać za oryginał 150€ ale po co przepłacać jak różnicy żadnej oprócz napisów na orginale i certyfikacie w pudełku,ale kto jak woli ,zawsze można sprzedać na Ebay.de z 5 krotnym zyskiem za używany ,tacy to Niemcy pazerni są

Wysłane z mojego HUAWEI CRR-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By gemino
@ mariusz777 a co to za wersja tego klona, kto go wyprodukował i skąd go brałeś?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Witam, Poszukuję liquidów tytoniowych o smaku pod[…]

TPA

Jakie aromaty polecacie z firmy TPA?

E papieros na początek