EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Waski95
#1822850
Cześć nie jestem obecnie w temacie z nowościami, szukam drippera do 150zl, najlepiej z wysyłka z polski. Dziekuje za pomoc;)
wymagane:
- RDA
- 22mm
- W miare duża studzienka, ~ 1,5ml (min 2 grzaly)
- bez wycieków
- duzy przeplyw powietrza
By Waski95
#1822931
Szukam porady, pomocy w wyborze, kolega wyzej chyba źle zrozumial i szukam 22mm
By MadaraUchiha
#1823730
Ja obecnie używam Mutation X V4 by Indulgence ze Smokiem Osub 80W przepływ powietrza jest tutaj niezły i jest na dwie grzałki zacząłem kręcić grzałki z Kanthal A1 i chmura jest niezła :)

Jeden z najpopularniejszych dripperów w Polsce. Jest to czwarta odsłona Mutation X. Został całkowicie zmieniony nie tylko pod względem wizualnym ale również użytkowym. Dripper posiada 18 otworów przepływu powietrza, nawierconych pod kątem aby zasysać powietrze wirowo oraz trójstopniowy nawiewy pod grzałkę o średnicach 1.5mm, 2mm, 3mm, jest on w pełni regulowany poprzez obracanie tulei. Mutation X v4 w porównaniu do swojej starszej wersji posiada również więcej miejsca na grzałki. Średnice w słupkach plusowym i minusowym zostały wyfrezowane i mają średnicę 2 mm. Pin 510 jest posrebrzany i w pełni regulowany. Głębokość studzienki wynosi 5mm.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.