EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By witgit
#1458297
Witam ponownie,
postanowiłem upchać elektronikę yihi sx350j w znanym i lubianym pudełku od hammonda 1550p plus 2x18650.
Oto efekty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Boxa trzeba jeszcze troszkę przepolerować i będzie lustro.

edit: Nie wiem dlaczego zdjęcia są w poziomie, nie umiem tego poprawić
Awatar użytkownika
By Goldi
#1458303
witgit pisze:edit: Nie wiem dlaczego zdjęcia są w poziomie, nie umiem tego poprawić

Bo je zrobiłeś w pionie a tak się zdjęć nie robi. Pozioma krawędź zawsze musi być dłuższa od pionowej. I dlatego zdjęcie zostało odwrócone do prawidłowego formatu. :wink:
Awatar użytkownika
By MGK
#1487947
Całkiem fanie Ci to wyszło, możesz zrobić zdjęcia bebechów, chętnie bym obadał jak to sobie tam rozwiązałeś. :) Dobra robota :beer:
Awatar użytkownika
By vincek
#1487999
Goldi pisze:
witgit pisze:edit: Nie wiem dlaczego zdjęcia są w poziomie, nie umiem tego poprawić

Bo je zrobiłeś w pionie a tak się zdjęć nie robi. Pozioma krawędź zawsze musi być dłuższa od pionowej. I dlatego zdjęcie zostało odwrócone do prawidłowego formatu. :wink:


Bardzo ciekawa teoria... trzeba jakieś zakazy chyba wprowadzić :)

Box bardzo ciekawy stylistycznie i mi się podoba :)
Awatar użytkownika
By witgit
#1489592
Aku w boxie są podłączone równolegle co daje max 75W z najnowszym softem i tyle mi wystarcza.
Ładuję je w boxie przez wbudowany port micro usb.
Zdjęcia bebechów raczej nie będzie, tam jest to tak wszystko upakowane że nie chce mi się tego wszystkiego ponownie upychać.
Generalnie akusy są po bokach a w środku elektronika.
Dzięki za miłe słowa.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.