EPF
By TRNCzarny
#1193234
http://www.yihiecigar.com/news_info/YiH ... 60657.html
YiHi SX350 V250 new chip 
Release Date: Dec,2014

Color Screen TFT 2.8〞 3.5〞 4.3〞selectable
Variable Joule, heat controllable, Temperature
controllable. Perfect experience mode.
Super power, Maximum 250W, still upgradable
Touch Sensor
Bluetooth 
0.05ohm -3.0 ohm
DC-DC 1.0V-12.0V

Software upgrade/GUI operate

*BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By treblaa
#1193238
I DNA40 poległo - chińczyki też sterują temperaturą :lol:
By orient
#1193305
To już smartfon z dodatkową funkcją wapowania. Żarty się spełniły. Pora umierać ;-)

A nie, niech jeszcze kawę zrobi.
By Polan
#1193313
4,3 cala!? to jeszcze androida niech dadzą :)
Zaraz zrobią telefony z gwintem 510 :)
Osobiście jestem przerażony i wyświetlaczem i tą wojną na Waty.

TapaTalk - MI3
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1193314
W tym YiHiEcigar zatrudnili bardzo zdolnych ludzi. Postęp geometryczny. Będą najlepsi na świecie w tej dziedzinie (jak już nie są)
By orient
#1193327
Polan pisze:Osobiście jestem przerażony i wyświetlaczem i tą wojną na Waty.


A ja nie. Ostatecznie jak ktoś ma na zegarku w samochodzie 250 km/h, to nie znaczy, że musi zaraz jeździć z tą szybkością. I tak jak w samochodzie niewielu będzie ludzi którzy wykorzystają tą prędkość, tak i tu niewielu którzy wykorzystają tą moc. Niech sobie chłopaki robią. A jak się to trochę ogarnie i uklepie, to sobie coś wybiorę i kupię.
Awatar użytkownika
By treblaa
#1193330
orient pisze:
Polan pisze:Osobiście jestem przerażony i wyświetlaczem i tą wojną na Waty.


A ja nie. Ostatecznie jak ktoś ma na zegarku w samochodzie 250 km/h, to nie znaczy, że musi zaraz jeździć z tą szybkością. I tak jak w samochodzie niewielu będzie ludzi którzy wykorzystają tą prędkość, tak i tu niewielu którzy wykorzystają tą moc. Niech sobie chłopaki robią. A jak się to trochę ogarnie i uklepie, to sobie coś wybiorę i kupię.

o o! właśnie tak jak mówisz *GOOD* *GOOD*
Awatar użytkownika
By mordek
#1193332
Ja spytam z głupia franc... Wam również zdjęcia na ich stronce nie działają (odnośnie SX350 v250)? :shock:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1193335
mordek pisze:Ja spytam z głupia franc... Wam również zdjęcia na ich stronce nie działają (odnośnie SX350 v250)? :shock:

Nie działają... bo tam nie ma zdjęć SX350. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kissu
#1193389
Zastanówcie w jakim kierunku ma się rozwijać tak prosta dziedzina jak epapierosy. Jakie innowacje można wprowadzić w zasilanie? Jakoś musi się to rozwijać przecież, więc leci w waty, wyswietlacze itd.
Awatar użytkownika
By mordek
#1193395
kissu pisze:Zastanówcie w jakim kierunku ma się rozwijać tak prosta dziedzina jak epapierosy. Jakie innowacje można wprowadzić w zasilanie? Jakoś musi się to rozwijać przecież, więc leci w waty, wyswietlacze itd.

Jak to w jakim, w kierunku rozwijania baterii - pojemność, maksymalny prąd i wielkość (!!!).
Awatar użytkownika
By kissu
#1193401
Aha, a jest jakiś producent akumulatorów do modów? Bo mi się wydaję, że akumulatory produkują Sony, Samsung, Panasonic itd. a nie YiHi, joyetech czy jakiś inny innokin.
Maksymalny prąd

Czy udało Ci sie chociaż raz zbliżyć do 35 amperów?
Pojemność i wielkość

:lol:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2014, 23:28 przez kissu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1193406
Panowie, spokojnie. Ten SX ma się pojawić dopiero w grudniu. Na razie istnieje on na etapie sennych marzeń chińskich konstruktorów.
Awatar użytkownika
By mordek
#1193409
kissu pisze:Aha, a jest jakiś producent akumulatorów do modów? Bo mi się wydaję, że akumulatory produkują Sony, Samsung, Panasonic itd. a nie YiHi, joyetech czy jakiś inny innokin.
Maksymalny prąd

Czy udało Ci sie chociaż raz zbliżyć do 35 amperów?
Pojemność i wielkość

:lol:


Dlaczego "dla modów"? Akusy i baterie są dostępne wszędzie. Sposób działania jest ten sam. Materiały użyte są identyczne... to może w końcu by w tej części pójść do przodu? ;)
To, że YiHi nie produkuje akusów, nie oznacza, że nie mogą ich produkować lub... zrobić małą rewolucję w tym segmencie rynku ;)

Czy "moje" zbliżenie do 35A jest ważne? Ja nie muszę, inni natomiast mogą...

Co do pojemności i wielkości, nie ma się co śmiać, zaraz ktoś zarzuci spiskiem firm, dziejowym itd. itd... :lol:

EP, powoli zaczyna przypominać rynek urządzeń mobilnych (a wcześniej PC).
Awatar użytkownika
By h_m
#1193412
Aktualnie czekam tylko na dobre mody, wykorzystanie 2x18650 lub 26650 w najmniejszej formie... elektronika i ilośc wató doszłą już do takiego poziomu, który zadowala wszystkich... teraz potrzeba tylko dobrych pudełek.
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#1193416
h_m pisze:... teraz potrzeba tylko dobrych pudełek.

pudełek jak pudełek-potrzeba dobrych akusów do tego aby to pociągło bo napewno na jednej badce to juz nie pociągnie trzeba minimum dwóch.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1193427
No właśnie!
Zastanawia mnie czasem ta przepaść już w tej chwili,pomiędzy rozwojem technologicznym sprzętu,
a stagnacją niemal w rozwoju akumulatorów.
To nie dotyczy przecież naszej branży tylko, ale telefonów i samochodów, na przykład.
Codzienne ładowanie smartfona zaczyna mnie drażnić!
Awatar użytkownika
By noman1
#1193441
mordek pisze:Jak to w jakim, w kierunku rozwijania baterii - pojemność, maksymalny prąd i wielkość (!!!).

Jak w wielu innych dziedzinach, pewnie juz sa gotowe nowe ogniwa , znacznie wydajniesze i pojemniesze, ale nie są wprowadzane, bo po co, technologia i tak zasuwa zbyt szybko ;)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1267900
Miało wyjść w grudniu i co? Z chęcią bym zakupił [nie z powodu mocy].
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.