EPF
Awatar użytkownika
By Zubik
#1345530
SXmini M Class Temperature Control Video


Prezentacja działania zabezpieczenia Anti-Dry
By MakeZZZ
#1355060
Ktoś coś wie co w trawie piszczy na temat tego boxa? Jak się sprawdza kontrola temperatury w tym urządzeniu to dla mnie ogromna zagadka, a ponieważ przymierzam się do zakupu dna 40 lub właśnie tego sx350j chętnie posłucham rad innych ;)
Awatar użytkownika
By MGK
#1355497
Oj kusi mnie ten box strasznie, przyszła wypłata będzie chyba biedniejsza :D Można go gdzieś w Polsce dorwać ?
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#1355611
cimon pisze:
adamk9 pisze:Przy obecnym kursie to prawie 1 tys. wyjdzie z przesyłką :-)


Wariactwo.. gdzies jest chyba 'granica' zdrowego rozsadku. :p


Skopiuj to i wklej też w wątku PV3 albo The Eye ;)
Awatar użytkownika
By tstss
#1355680
To nie cena jest za wysoka,ino my jesteśmy za biedni!
a zasilanie zapowiada się dobrze-ciekawe jak z regulacją temperatury.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1355699
Każdy kto choć przez chwilę miał okazję trzymać w dłoni, lub testować to urządzenie wie i rozumie, że jego cena nie bierze się z kosmosu, a dodając funkcję kontroli temperatury, otrzymujemy wręcz idealne zasilanie produkowane fabrycznie. Jednym słowem, wszelakie wątpliwości co do jego ceny, znikają w momencie wzięcia go do ręki ( :lol: ale to zabrzmiało )
Awatar użytkownika
By adamk9
#1355714
tstss pisze:To nie cena jest za wysoka,ino my jesteśmy za biedni!
a zasilanie zapowiada się dobrze-ciekawe jak z regulacją temperatury.

Jak zwał to zwał. Fakt jest taki, że na nasze warunki cena jest "gastronomiczna". To oczywiście nie pomniejsza jego zalet. Chciałbym go mieć, ale ..... niestety nie będę. Wygląd, elektronika, kontrola temperatury, wykonanie ...to wszystko przemawia za tym modem, poza jednym szczegółem :-)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1355740
Mam nadzieję, że udało się poprzenosić wszystkie posty dotyczące M'ki tutaj. Rzeczywiście niechaj ma swój temat, bo się lekkie zamieszanie zrobiło i info o M'ce było w 3 tematach. Teraz proszę posty związane z M wpisywać tutaj. Jakby ktoś przez przypadek jeszcze odnalazł jakieś wpisy dotyczące M'ki, w innych tematach o SX, to proszę o info, wtedy przerzucę.

:beer:
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1355776
matatiti pisze:Każdy kto choć przez chwilę miał okazję trzymać w dłoni, lub testować to urządzenie wie i rozumie, że jego cena nie bierze się z kosmosu, a dodając funkcję kontroli temperatury, otrzymujemy wręcz idealne zasilanie produkowane fabrycznie. Jednym słowem, wszelakie wątpliwości co do jego ceny, znikają w momencie wzięcia go do ręki ( :lol: ale to zabrzmiało )


No,rzeczywiście matti - zabrzmiało pięknie i tak jakoś...hmm...jakbyś trafił w końcu do Działu PR Yihi. :wink: :-P
Poza tym nazwa SX mini M CLASS przypomina pewien samochód ,który też lubię,ale nie bardziej niż Ciebie i SX... :wink:
Rzeczywiście, zasilanie jest rewelacyjne pod każdym względem, a dopasowanie do dłoni to szczyty ergonomii.
Niestety nie mam wpływu na cenę, więc płacę, ale napiszę do Yihi ,że za ten PR powinni dla nas obniżyć cenę... :wink:
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1364603
Dołożyć akusa można, ale... :|


:kulam
By grabsson
#1364605
grabsson pisze:możliwość rozszerzenia chyba tyczy się tylko elektroniki, a nie tego moda. Z nim nic już nie zrobisz, jedynie pojemny, mocny akus i jazda max 17-19W, przy 1.2 oma


Mówię o tubce przedłużającej jak w zwykłym sx mini. Wówczas i jak w tym zna clone.
Awatar użytkownika
By piehot
#1364606
grabsson pisze:
grabsson pisze:możliwość rozszerzenia chyba tyczy się tylko elektroniki, a nie tego moda. Z nim nic już nie zrobisz, jedynie pojemny, mocny akus i jazda max 17-19W, przy 1.2 oma


Mówię o tubce przedłużającej jak w zwykłym sx mini. Wówczas i jak w tym zna clone.


thnx, widzę już ;)



... no comment :twisted:
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1364608
I jeszcze kajtek jakiś z płaskim capem u góry, będzie prawie symetrycznie :?
Awatar użytkownika
By vokalek
#1364696
Czepiacie sie... Sxmini jest naprawde dobry w swojej klasie... Podejrzewam ze Sxmini m class rowniez bedzie conajmniej tak samo dobry, a dodatkowo ma regulacje temp ktora powinna dzialac
By MakeZZZ
#1364762
Wszystkie recenzję są bardzo pozytywne. Kontrola temperatury działa rzekomo płynniej niż na DNA40 czyli, że nie odczuwa się zmniejszenia chmury podczas palenia tak jak to bywa na chipie od evovl. Mówię tylko z recenzji, kontroli temperatury jeszcze nawet nie powąchałem. Jeśli gadam głupoty proszę mnie poprawić ;) Pytanie czy taka zabawka jest naprawdę niezbędna. 750 zł za moda to mimo wszystko sporo nawet jeśli jest bardzo dobrej jakości :D
Awatar użytkownika
By vokalek
#1364800
750 to ekwiwalent 60 paczek fajek - czyli to co spalalem w niecale 2 miesiace... Wiec patrzac finansowo na to ile oszczedzilem na fajkach stac mnie co rok kupic moda z parownikiem za 1000 za 500 mam liquidow na rok a drugie tyle zostaje na dzieciaki i zone.... Wiec 750 to duzo, ale dla czlowieka wyzwolonego z nalogu i zdajacego sobie sprawe ile wydawal na analogi to cena do przelkniecia raz na jakis czas.
Awatar użytkownika
By adamk9
#1365208
Cena jest jaka jest i przez nią wielu userów musi sobie odpuścić to cacko. Jednak oglądając i czytając opinie o tym modzie nie sposób oprzeć się przeświadczeniu, że jest to chyba najciekawsza pozycja w tym segmencie na rynku.
Awatar użytkownika
By agregat76
#1365261
Ja się zastanawiałem czy brać, ale wygrał zdrowy rozsądek :kulam Zostaję przy S Class.
By wojkra4900
#1365476
Mam całą trójkę; OKO, Provari i SX którego cena jest najniższa. Wszystkie działają super. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365493
Rzeczywiście M Class jest nieco wyższa, jakieś 4 mm chyba? Ale gdzie te zaokrąglenia o których ktoś tu pisał?
Ja nienajlepiej widzę, fakt, ale czuję nieźle... :wink: i nie zauważam żadnych krągłości ( w tym modzie, w tym modzie) :-P ,natomiast wydaje mi się nieco cięższy.
Niestety nie mam drutu Ni200 i mogę sobie tylko subtankować... :wink: :cry:
No i jeszczcze faktura...ta szara jest jakby bardziej śliska,niż czarna w SX S.
Awatar użytkownika
By agregat76
#1365511
TommyBlack pisze:...natomiast wydaje mi się nieco cięższy.

M Class - 320 g bez akumulatora, a S Class - 199 g z akumulatorem. Konkretnie przytył ;)
Awatar użytkownika
By adamk9
#1365518
Warto byłoby sprawdzić tą opcję z kontrolą temperatury.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365524
adamk9 pisze:Warto byłoby sprawdzić tą opcję z kontrolą temperatury.


No ,niestety, bez grzałki z drutu Ni200 jest to chyba niemożliwe,ale mogę sie mylić?
A drut będę miał dopiero w piątek...
Poza tym, jakoś nie wskakuje mi ten tryb powerfull +... :cry:
Awatar użytkownika
By vokalek
#1365527
U mnie kontrola temp dziala.... Zajebiscie bym powiedzial... I tryb power+ rowniez wskakuje
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365552
vokalek pisze:U mnie kontrola temp dziala.... Zajebiscie bym powiedzial... I tryb power+ rowniez wskakuje


Może dlatego że masz odpowiednią grzałkę ?
Ja i tak zbyt nie męczę dziś tych ustawień, wolałbym to ustawić już pod konkretną grzałkę. Jakoś wybitnie nie lubię tego gravity. :wink:
Awatar użytkownika
By vokalek
#1365556
TommyBlack pisze:
vokalek pisze:U mnie kontrola temp dziala.... Zajebiscie bym powiedzial... I tryb power+ rowniez wskakuje


Może dlatego że masz odpowiednią grzałkę ?
Ja i tak zbyt nie męczę dziś tych ustawień, wolałbym to ustawić już pod konkretną grzałkę. Jakoś wybitnie nie lubię tego gravity. :wink:

Mozesz guziczkow uzywac ...,

No mam smoka gct z fabryczna ni200 i wyyyypas
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365560
vokalek
Mozesz guziczkow uzywac ...,
No mam smoka gct z fabryczna ni200 i wyyyypas


Ha :) ,wiem że mogę i używam, ale nie chce mi się ustawić ten tryb powerfull+, a tym razem pies nie zdążył mi zjeść instrukcji... :wink:
Awatar użytkownika
By marek000
#1365706
Panowie powerful+ działa przy kantalu jak i przy Ni200 nie wiem mmam pojęcia dlaczego nie możesz tego ustawić, po za tym na Ni200 działa super chmury większe niż w na kantalu box wspaniale wyważony świetnie leży w ręce. Osobiście uważam że wart jest swojej ceny :)
Awatar użytkownika
By pol
#1365740
Under the Joule mode, the chip is constantly controlling the temperature and making adjustments to maintain the setting. As a result, there may be a slight hum or buzzing while it is working, this is normal, Please do not worry about it.

Because the technology of M Class is the newest, and supports lower sub-ohm resistance, we suggest a 0.06-0.12 ohm base on Temco Ni-200. You can get the perfect experinces when you build the atomizer with the resistance 0.06ohm. However, if using the resistance above 0.3 ohm or Khanthal atomizers there will be variance and some unexpected behaviors may be observed in Joule mode.


Joule from YiHi SXMINI M Class

Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365742
marek000 pisze:Panowie powerful+ działa przy kantalu jak i przy Ni200 nie wiem mmam pojęcia dlaczego nie możesz tego ustawić, po za tym na Ni200 działa super chmury większe niż w na kantalu box wspaniale wyważony świetnie leży w ręce. Osobiście uważam że wart jest swojej ceny :)


Ha :) , Marku,gdybym ja wiedział dlaczego nie mogłem tego ustawić...wczoraj gdybym wiedział... :-P Albo gdybym wiedział co chcialem ustawić właściwie...?
Też wczoraj...
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Nie lubię narzekać, ale może da się coś wymyśleć ,aby to M Class było lżejsze? :wink:
Awatar użytkownika
By Jacek1812
#1365748
A ja mam pytanie bo czaje się od wczoraj na to zasilanko i czy warto się w nie pchac panie i panowie?
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1365753
To zależy co kto lubi tak na prawdę. Jeżeli wygląd, czy stal/amelinium Ci odpowiada, to można brać, ale jeżeli gustujesz w innych materiałach i wyglądzie, to umówmy się, że za te pieniądze, masz nie takie zasilanie z regulacją temperatury.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365755
Jacek1812 pisze:A ja mam pytanie bo czaje się od wczoraj na to zasilanko i czy warto się w nie pchac panie i panowie?


Nie mogę odpowiedzieć za Panie, za Panów też nie bardzo bym chciał, :wink: mogą mi coś zrobić... :-P ,ale w swoim imieniu mogę.
To jest naprawdę rewelacyjne zasilanie,nudne wręcz,po zaaplikowaniu ogniwa,działa.Po prostu działa...Tak, wiem, cena...ale cóż zrobić?
Placić i płakać... :wink: ale potem ...
Mam kilka miesięcy poprzednią wersję SX Mini S , od wczoraj M Class. I nie sądzę abym żałował że kupiłem.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1365764
Jacek1812 pisze:A jest gdzieś instrukcja po polsku dla tego cuda?


Jacku,ale w tej instrukcji ,która jest dołączona do M Class, to naprawdę nie ma co tłumaczyć. A dodatkowo są screeny ekranów ustawień.
Bez problemu odczytasz i zrozumiesz wszystko.Jest tylko jeden warunek. Musisz mieć w rękach to zasilanie... :)
Awatar użytkownika
By Wąski
#1365875
TommyBlack pisze:...no ale z braku Ni200 używam Subtanka z 1,5 omową ,zwykłą grzałką.
Czy poza brakiem kontroli temperatury, coś jeszcze wtedy nie działa?
Tak siem wohom, qpić czy nie qupić... :roll: W sumie ponad 10-15W nigdy nie wychodziłem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By RahirX
#1365974
Dotarł przed chwilą mój egzemplarz (przepiękny skurczybyk btw) i muszę przyznać, że jest ciężki jak na swoje gabaryty. Dla mnie osobiście jest to zaleta :) Jak dotrę do domu połączę go z Kajtkiem, ciężki to będzie związek :)
Awatar użytkownika
By vokalek
#1366152
Nie wiem czy wczoraj nie slyszalem.... Czy nie zauwazylem..... Ale dzis wydaje mi sie ze sx grzechocze jak stare vamo.... Tak glosna przetwornice ma? Panowie czy wy tez tak macie czy to jednostkowy przypadek?
By grabsson
#1366515
Mod odebrany. Pierwsze wrażenie to solidne wykonanie. Mod ciężki, mi to jednak nie przeszkadza, dołączając przedłużkę na akumulator mamy dobry zestaw do samoobrony *BOR* . Jeżeli chodzi o obsługę to chwilę trzeba się nagimnastykować żeby się wstępnie połapać. Godzina do dwóch na naukę obsługi powinno wystarczyć, kontroli temp nie sprawdzałem z braku drutu odpowiedniego. Więcej wrażeń po dłuższym testowaniu. Jeszcze jedno. Chmura sprawia wrażenie chłodniejszej przy tej samej mocy co np. na isticku. Na chwilę obecną tyle.
By krzywy1
#1366664
Dotarł i do mnie sxmini. Mały, zgrabny, choć ciężki. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi. Czy wam też jak się potrząśnie modem grzechoczą i to głośno te dwa male przyciski przyciski od ustawiania menu? To norma, czy z moim jest coś nie tak?
By grabsson
#1366665
krzywy1 pisze:Dotarł i do mnie sxmini. Mały, zgrabny, choć ciężki. Tylko jedna rzecz mnie niepokoi. Czy wam też jak się potrząśnie modem grzechoczą i to głośno te dwa male przyciski przyciski od ustawiania menu? To norma, czy z moim jest coś nie tak?

U mnie to samo. Poczekajmy na więcej informacji to się okaże czy to fabryczne.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.