EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By erbis
#1494606
Nowy produkt




By szymon1234
#1494681
Widzę, że KT zgapił pomysł od eleaf na hit.
Jedyne co może uratować ten produkt, to cena poniżej 100zł (w pl, z chin ~20$), bo pojemność baterii i tanka malutka.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
By devnull
#1494699
Ciekawe jaka będzie cena to może być prosty zestaw w stylu iJust 2 - @szymon1234 racja, niestety tutaj trzeba kupić 2 takie aby komfortowo korzystać tylko 1300mAh i 1,9 ml ...

Gdzieś są podane dokładne rozmiary tego ? Niestety nie mogę nic znaleść :)
Awatar użytkownika
By bofh
#1494705
Grzałka 0,5ohm czyli duże kilkanaście watów i pojemność zasilania 1300mAh? Wolne żarty :lol: Jeżeli dobrze rozumiem nazwę jako hybrydę ideową Subtanka z Evodem to chyba się tu coś komuś pomyliło :) Wolałbym już Evoda 1000mAh z takim np. m3ts-em ;)

Średnica wychodzi, że taka jak subtanka nano - 18,5mm.
By szymon1234
#1494736
bofh pisze:Grzałka 0,5ohm czyli duże kilkanaście watów i pojemność zasilania 1300mAh? Wolne żarty :lol: Jeżeli dobrze rozumiem nazwę jako hybrydę ideową Subtanka z Evodem to chyba się tu coś komuś pomyliło :) Wolałbym już Evoda 1000mAh z takim np. m3ts-em ;)

Średnica wychodzi, że taka jak subtanka nano - 18,5mm.

Jak na moje oko 4*4/0,5=32W.
Czyli można liczyć prąd 8A.
1300mAh to 1,3Ah.
1,3/8=0.1625h, czyli 9.75 min
Realnie pewnie 5 min.
Czyli 60 sztachnięć po 5s.
A to tylko teoretyczne rozważania.

Słabo.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bofh
#1494748
@szymon1234: racja, to nie VV ;) Czyli taki epek na dużą przerwę :) Znajdzie klientelę...
Awatar użytkownika
By Neuss
#1494754
Nie wiem, w jakim kierunku Kanger kroczy, ale Suboxy chyba przestały sie sprzedawać. Kupiłbym go, gdyby ogniwo jakimś cudem było wymienne.
Awatar użytkownika
By bofh
#1494760
Ogniwo w środku to może być 16650, chociaż... patrząc na wymiary i pojemność to raczej 16500. @Neuss: jeżeli szukasz czegoś cieńszego niż 22mm to na ogniwa 16650 jest fajne zasilanie - Dicodes Mini o fi 19mm na wapujemy.pl. Tylko trochę droższe i o mniejszej mocy ;)
Awatar użytkownika
By Neuss
#1494766
Dicodesa mialem okazję oglądać w M&M w Poznaniu, i muszę przyznać, że naprawdę piękna z niego rurka. Szkoda, że cena sięga nieba :( Już dłuższy czas szukam czegoś dla mojej kobietki, i do końca nie mogę się zdecydować. Chyba poczekam, aż Suboxy Nano pojawią sie w jakiejś dobrej cenie na rynku. Subvod naprawdę wydaje się być mało udaną kopią iJust2.

Zastanawia mnie tok myślenia Kangera. W dzisiejszych realiach e-palenia, gdzie na rynku jest zalew subohmów, dwustuwattowych zasilań, i cloud chasujących gimnazjalistów, oni wypuszczają model, który pojemnością równa się egonowatym. Ale cóż, poczekajmy na cenę.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1495033
1600mAh przy grzałce 1.6 na dzionek starczało więc tutaj to raczej tylko na jakieś krótkie wyjścia.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1495057
To nie jest sprzęt kierowany w naszą stronę, a Wy wieszacie już psy na nim. To ma być zestaw dla początkujących.
Parownik dobrze znany, do tego dorobione zasilanie o odpowiedniej średnicy i to będzie się sprzedawało, niekoniecznie w PL.
Na forum patrzymy tylko na sprzęt mogący spełnić nasze oczekiwania, ale ludzie nie znający forum na pewno się nim zainteresują.

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1495218
Początkującym bateria zacznie dłużej trzymać?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1495261
Neuss, Suboxy Nano są (no a przynajmniej były jak ostatnio tam zaglądałam) w e- dymie.
Rabat 20% chyba też na nie obowiązywał.

Sorrki za wtręt off.


SUBVOD, no cóż. Pojemność jego zasilania sprawia, że jak dla mnie odpada od razu na starcie. :roll:
Awatar użytkownika
By matkar
#1496344
Jakby nie było odbiorców takiego sprzętu to by go nie wypuszczano,pamiętajcie że wszystko jest poprzedzonr badaniem rynku itp.Pewnie wielu ludzi to kupi,a później przejdą na wyższy level:)
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1497187
eGo 650 a nawet 400 mAh też ma swoich zwolenników. Co prawda ja do nich nie należę, ale są osoby, które sobie cenią niewielkie rozmiary. Proszę bez podtekstów. :lol:

________________
Tapa tapa z es piątki.
By k73
#1513332
Mikskowanie tych samych boksów w różnych kolorach i konstelacjach już się w Kangerze wyczerpało, więc uderzają w niższą półkę klienta, proste.
Tylko że są w tym segmencie już spóźnieni bardzo w stosunku do innych producentów, a już bateria CFiber 100W od Smokjoya bije to to na głowę...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.