EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By erbis
#1388063
Jeszcze się nie pojawił u nas Kangertech SUBOX Mini a w zapowiedziach jest już SUBOX Nano.
Jest to zestaw składający się z Kboxa Nano i Subtanka Nano. Dane techniczne widoczne na zdjęciach.

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 20:47 przez erbis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1388069
agregat76 pisze:To może wypuszczą jeszcze Kangertech SUBOX Plus :twisted:

Tak będzie. A jak już się wszyscy obkupią, to w następnej kolejności będą te same boksy w wersji VT (variable temperature). Biznes musi się kręcić, a klienci muszą być spragnieni wciąż nowych i nowszych zabawek :lol:
Awatar użytkownika
By wtoro
#1388082
Mojej żonie się kolorki podobają, tak więc bardziej w stronę kobiet jest to skierowane:)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By MGK
#1388086
wtoro pisze:Mojej żonie się kolorki podobają, tak więc bardziej w stronę kobiet jest to skierowane:)

Tapatalk


Serio :monkey: Nie no, ja już sobie wyobrażałem górnika jak jedzie windą w górę, cały usmolony, po ciężkim dniu pracy, nagle, zachciewa mu się puścić chmurkę i wyciąga, takiego słitaśnego różowego moda. :mrgreen:
By lucaskiw
#1392505
MGK pisze:
wtoro pisze:Mojej żonie się kolorki podobają, tak więc bardziej w stronę kobiet jest to skierowane:)

Tapatalk


Serio :monkey: Nie no, ja już sobie wyobrażałem górnika jak jedzie windą w górę, cały usmolony, po ciężkim dniu pracy, nagle, zachciewa mu się puścić chmurkę i wyciąga, takiego słitaśnego różowego moda. :mrgreen:



You made my day :D
Awatar użytkownika
By cimon
#1400904
Widze, ze Kanger szaleje (pozytywnie) - fajna linia produktow.
Nie za bardzo tylko kumam wymiary Nano.

Mini: (z FastTech)
Height – 82mm
Length – 39mm
Width – 22mm

Nano:
Height – 82mm
Length – 37.5mm (?)
Width – 21.5mm (?)

Do tego rozmiar Subtank Nano, ktory ma chyba 18.5mm szarokosci.

EDIT:

Gdyby dac wiare Alibabie (co nie jest takie oczywiste), to czytamy:

Obrazek


Mialo by to wtedy jakis sens, czyli Subox Mini vs Subox Nano (22mm vs 18.5mm).
Awatar użytkownika
By slavo22
#1482290
MGK pisze:
wtoro pisze:Mojej żonie się kolorki podobają, tak więc bardziej w stronę kobiet jest to skierowane:)

Tapatalk


Serio :monkey: Nie no, ja już sobie wyobrażałem górnika jak jedzie windą w górę, cały usmolony, po ciężkim dniu pracy, nagle, zachciewa mu się puścić chmurkę i wyciąga, takiego słitaśnego różowego moda. :mrgreen:

Po pierwsze nie winda ino szola :P Po drugie, na dole nie wolno używać urządzeń bez certyfikatu dopuszczającego je na dół kopalni. Wiem, chodziło o porównanie kolorów, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Wypalcowane
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.