EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By erbis
#1724808
"Na kogo tym razem ostrzą sobie zęby mundurowi? Na baczności muszą się mieć sprzedawcy elektronicznych papierosów, ale także amatorzy „nowoczesnych fajek”, których najdzie akurat ochota na „wapowanie” w miejscach publicznych. Od 8 września obowiązują nowe przepisy, które zrównują e-papierosy z tradycyjnymi. Stąd już w niektórych miastach mogą już wkrótce sypać się mandaty..."

http://natemat.pl/191631,straz-miejska- ... ykroczenie
By pukatek
#1724853
Jak zwykle pismaki piszą głupoty. .. Po pierwsze nie w miejscu publicznym tylko objętym zakazem, czyli wszędzie tam gdzie analogi. W Warszawie nikt nie rusza na łowy. Znam temat z autopsji. Ustawa jest bublem i ogólnie jest to wiadome. Autor dostał kawałek miejsca i coś musiał naskrobać jak zwykle bez pojęcia.. Co do młodzieży szkolnej to się zgadza, ale tylko ze względu na wiek (jak przy analogach).

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kch
#1725599
Zapytam przewrotnie - na jakiej podstawie "młodzieży szkolnej"?
Przecież zakazu użytkowania nie ma w "ustawce". Jest, owszem, ale zakaz sprzedaży młodzieży szkolnej... :lol:
By pukatek
#1725671
Chodzi o demoralizację osób nieletnich tak samo jak w przypadku analogów. Z tym, że jest to również zależne od tego czy liquid zawiera nikotyne.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
By PanTadeusz
#1725677
Ma ktoś informacje w jaki sposób SM lub w przypadku nieletnich np dyrekcja szkoły będą sprawdzać czy liquid zawiera nikotynę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By pukatek
#1725777
Mam. Nie będą bo ani SM, ani Policja nie ma takiej fizycznej możliwości. Tj na zasadzie jak się przyzna... I tyle, jak już pisałem martwy przepis.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Deletor
#1725820
Trochę to głupie. Raz że jak ktoś wapuje swój bimberek to może wszystko napisać, a dwa to na krótki wypad na miasto rzadko zabiera się butelkę z LQ.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By PanTadeusz
#1725825
pukatek pisze:Mam. Nie będą bo ani SM, ani Policja nie ma takiej fizycznej możliwości. Tj na zasadzie jak się przyzna... I tyle, jak już pisałem martwy przepis.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


Dzięki za odpowiedź. Zobaczymy tylko jak będzie wyglądała sprawa z nadgorliwymi funkcjonariuszami którzy znajdują w jednej jak i drugiej formacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By lelek6
#1725827
slaweuszek pisze:Słyszałem że wystarczy mieć przy sobie butelkę po liquidzie 0% nikotyny i ... mogą nam skoczyć.

Idąc tym tokiem myślenia, jeśli jakaś kobieta powie, że jestem ojcem jej dziecka, to wystarczy, że będę miał przy sobie prezerwatywę, i mogą mi skoczyć?
By slaweuszek
#1725829
Tak słyszałem od pracownika jednego ze sklepów z liquidami. Chodziło mu najprawdopodobniej o to, że w żaden sposób nie są w stanie NA MIEJSCU sprawdzić czy w liquidzie jest nikotyna, czy jej nie ma.

Pacnięte przy pomocy Huawei P9 z plusem ...
Awatar użytkownika
By lelek6
#1725834
slaweuszek pisze:w żaden sposób nie są w stanie NA MIEJSCU sprawdzić czy w liquidzie jest nikotyna, czy jej nie ma.

No to jest akurat oczywiste. Ale trzeba mieć w sobie naprawdę wiele optymizmu, żeby sądzić, że w takiej sytuacji pokazanie im buteleczki po liquidzie 0 mg sprawi, że "odstąpią od czynności". No pomyśl...
By pukatek
#1725882
matatiti pisze:Na miejscu nie muszą. Zarekwirują sprzęt do odpowiednich badań, których koszty zostaną doliczone do mandatu. Była już o tym mowa niejednokrotnie na forum.

A to nowość dla mnie Pracuje w jednej z firm i o czymś takim nie słyszałem. O robieniu jakichkolwiek badań również. ..

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.