EPF
Awatar użytkownika
By Krasnal45
PrezesArQ
Spokojnie prezes :mrgreen: Stowarzyszenie się tworzy, trochę to potrwa. Po zarejestrowaniu będziemy przyjmować członków, a każda para rąk, nóg i ujów będzie cenna. No i łeb na karku :mrgreen: Roboty starczy dla wszystkich a finansowy worek będzie zawsze bez dna :lol: Działamy pełną parą.

koshtur
Jak wyżej... :wink:
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
Krasnal45 pisze:PrezesArQ
Spokojnie prezes :mrgreen: Stowarzyszenie się tworzy, trochę to potrwa. Po zarejestrowaniu będziemy przyjmować członków, a każda para rąk, nóg i ujów będzie cenna. No i łeb na karku :mrgreen: Roboty starczy dla wszystkich a finansowy worek będzie zawsze bez dna :lol: Działamy pełną parą.

Znasz mnie Krasnal, jam spokojny człowiek z natury. Ale źle mnie zrozumiałeś. Ja wcale nie palę się do wielogodzinnych prac nad ustawami, statutami czy regulaminami. Jak przystało na Prezesa, startowałem na wysokie szczeble od razu :lol:

A tak na poważnie (w końcu) : zgłaszam się na członka wspierającego z opcją przejścia w przyszłości na członka zwyczajnego. Jak zwykle wszystko się będzie obijać o czas wolny, który będę w stanie poświęcić. Składki chętnie i sumiennie wpłacać będę regularnie choćby od dzisiaj.
Jestem na prawdę pod wrażeniem inicjatywy! Oby tak dalej!
Pozdrawiam wszystkich członków i tych co się jeszcze wahają :beer:
Awatar użytkownika
By STRUNA
Wspierającym zostanę z wielką chęcią.
Długo się zastanawiałem, czy nie zostać zwykłym ......( nie lubię tego słowa)
Niestety czas u mnie okrojony, ale jeśli tylko będę mógł pomóc inaczej (aktywnie) to na pewno pomogę.
Śmiało do mnie walcie. *GOOD* *GOOD* *GOOD*
Awatar użytkownika
By layback
Zgłaszam się na członka wspierającego.
Awatar użytkownika
By HDK
Również zgłaszam się na członka wspierającego.
Ale jeśli będę w stanie to pogodzić z pracą i życiem prywatnym, wtedy z chęcią mógłbym coś więcej podziałać.
Z wykształcenia górnik. Zawodowo korposzczur IT.
By Vapujący Białystok
Możecie i na mnie liczyć, członek wspierający lub wedle zapotrzebowania. Ja jako Vaper jakoś sobie poradzę, wiedza i doświadczenie stawiają mnie w lepszej pozycji. Bardziej martwię się o innych, początkujących itp którzy mają teraz i mogą mieć w przyszłości jeszcze znacznie gorzej. Powodzenia, trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
By toska
Również zgłaszam chęć wspierania stowarzyszenia.
Awatar użytkownika
By bofh
Tak naprawdę każdy ma szanse bycia czynnym członkiem stowarzyszenia, bo chociaż wynika z tego obowiązek aktywnego uczestniczenia w pracach stowarzyszenia, to te mogą się zawierać w bardzo różnych formach aktywności. Nikt z obecnych na forum mi nie powie, że nie znajdzie nawet paru minut w tygodniu, żeby chociażby trochę poklikać :D Przemyślcie to proszę, bo finanse są cenne ;) ale Wasz głos jest najważniejszym elementem działania. Zarówno w głosowaniach jak i w wypowiedziach, czy chociażby w lajkach na FB ;) Propagowanie EIN wśród znajomych to również aktywne działania, a kto z tu obecnych tego nie robił? Więcej odwagi proszę, tu nie biją :mrgreen:
Awatar użytkownika
By grzes3974
Zgłaszam się na członka wspierającego Stowarzyszenie.
Z przyjemnością i szczerą chęcią wesprę działania Stowarzyszenia stałymi składkami; a w miarę moich możliwości/czasowych i ogólnych, innymi namacalnymi-fizycznymi działaniami, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba *CZAJNICZEK*
Pozdrawiam Wszystkich
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A tak na marginesie, bo widzę, że większość deklaruje się na członka wspierającego. Podejrzewam, że z takich czy innych obaw bądz nie do końca zrozumienia istoty sprawy.
Otórz w dużym skrócie: Zarówno członek zwyczajny jaki wspierający, mają praktycznie te same obowiązki, natomiast członek zwyczajny, ma o wiele więcej praw :mrgreen:
Awatar użytkownika
By foggy
Kurna... Tyle osób wspierających tutaj i ani jednej "zwykłej"? :/" Głupio byłoby być następną wspierającą - zgłaszam się na zwykłego członka :D
Awatar użytkownika
By rav64
Na razie wykracza to poza moją wyobraźnię jak pogodzić pracę i działanie w stowarzyszeniu. Od niedawna jestem na forum, ale proszę przyjąć moją deklarację jako członka zwyczajnego.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, 20:13 przez rav64, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mick82dub
No to ja ide na zwyczajnego kandydowac. Tylko troche dziwacznie wygladaja te rozmowy facetow o czlonkach ;)

Sent from my Vodafone Smart ultra 6 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By pol
Ale tłum, ale gwar....
Chętnych na członków stowarzyszenia taka masa, że na Walne to już Kongresowa nie starczy. Może na Narodowym trzeba będzie.
Awatar użytkownika
By aiji
Mnie się tak jakoś naiwnie zdawało, że zwyczajny ;) powinien coś konkretnego poza składką zaoferować...
Mod mechaniczny, jaki wybrać?

Witam :) Postanowiłem rzucić papierosy kilka tygo[…]

UD Balrog 70w tc

Witam, dostałem dzisiaj pacjenta jakim jest UD Bal[…]

SMOK esub 40w

Witam, kupiłem ostatnio SMOK esub 40w. Dzisiaj wys[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]