EPF
Awatar użytkownika
By Senna
#787879
A nie lepiej wstawić tu fotki i zbierać zamówienia :wink:
Awatar użytkownika
By micko
#791169
:bry

A więc kontynuując, @sohers na moją prośbę wystrugał :mrgreen: coś takiego

Obrazek

to zdjęcie chyba trochę lepsze

Obrazek

Idea była taka, żeby zrobić podręczny :!: stojaczek, a nie magazyn wszystkiego co w domu :)

Stąd taka, a nie inna ilość otworów determinująca mały rozmiar. Oczywiście stojak był szyty pode mnie, więc jest dziurka na S.I.Da i na dwa eGonki. To jest to co mam pod ręką przy biurku czy telewizorze.

Początkowo miałem pewne obawy co do stabilności podstawy - przy bardziej mocarnym/ciężkim parowniku i podniesieniu się środka ciężkości mogło się ustrojstwo obalić :mrgreen: Dlatego wymyśliliśmy z @sohersem taki myk

Obrazek

jest to otwór w podstawie, po przeciwległej do moda stronie, który może być wypełniony obciążeniem ołowianym (ze sklepu wędkarskiego lub od wulkanizatora). Początkowo miał mieć średnicę ok 1,5 cm, co przy 6,0 cm głębokości dawało możliwość zmieszczenia do 100 g ołowiu.
Na szczęście przy moim lekkim uzbrojeniu (S.I.D i ProTank lub Vivi tank) nie ma takiej potrzeby, bo stojak jest bardzo stabilny - waży dokładnie 305 g. A otwór jest jedynie zasygnalizowany.

Wykonanie - pierwsza klasa, lakier półmat, ładna struktura drewna.

Otwory na eGo są trochę szerokawe, ale to na moją prośbę. Rozstałem się ze Spinnerami (bo za duże), ale nie mówię, że nie wrócę do nich - więc lepiej być gotowym.

Sohers jest otwartym i współpracującym TWÓRCĄ, więc na pewno się z nim dogadacie.
Mnie zaprezentowany stojak kosztował 50 PLN z dostawą.
Sami oceńcie czy to dużo, czy mało. Ja jestem zadowolony :beer:
Awatar użytkownika
By sohers
#814904
Stojak kubek do samochodu :mrgreen:
Powinien pasować do każdego bo w moim ma troszkę luzu a nie wiem jakie są inne więc zrobiłem ciut mniejszą średnicę :zakrecony

Obrazek

cenka to 40zł z wysyłeczką *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By maxiklenczonu
#815004
A oto mój nabytek od sohers'a :D
Obrazek

Czyż nie jest piękny? :lol:

Ps.Sohers, po 1-szym zamawiam kubeczek także szykuj dla mnie ten gadżecik :)
A może uda Ci się umieścić taki sam napis na kubeczku jak na stojaku ( oczywiście literki w odpowiedniej proporcji )? Please :roll:
Awatar użytkownika
By ohlers
#877987
Hmm, skoro w temacie pojawia się sformułowanie "i nie tylko", pozwolę sobie troszkę szerzej spojrzeć na to określenie.
Nasz Twórca ewoluuje w bardzo dobrym kierunku :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2013, 15:21 przez ohlers, łącznie zmieniany 1 raz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.