EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Kuba1543K
#1844887
Dzisiaj pierwszy raz rozkręcałem tego papierosa tak całkowicie by to ogarnąć bo kupiłem to używanego z jakiś miesiąc temu. Wziąłem grzałkę, potem takie nwm jak to się nazywa część z jak by takim uchwytem pod tym jest gumka przykrywajaxa te druciki co z cewek wychodzą, potem całe zkręcilem. Teraz problem po wkręceniu załączam ciągle i czuje że grzałka w ogóle się nie nagrzewa. A gdy naciskam przycisk to dioda miga 4 razy i nic. Nie wiem czy te druciki z cewek się pokrzywily czy co. Słyszałem że od zbyt mocnego dokrecania do bateria atomizera czy jak to się nazywa może się zwarcie zrobić. Co to może być? Zawsze mocno dokrecam ale chyba nie do przesady.
Awatar użytkownika
By marcinx1313
#1844890
Kuba1543K pisze:Dzisiaj pierwszy raz rozkręcałem tego papierosa tak całkowicie by to ogarnąć bo kupiłem to używanego z jakiś miesiąc temu. Wziąłem grzałkę, potem takie nwm jak to się nazywa część z jak by takim uchwytem pod tym jest gumka przykrywajaxa te druciki co z cewek wychodzą, potem całe zkręcilem. Teraz problem po wkręceniu załączam ciągle i czuje że grzałka w ogóle się nie nagrzewa. A gdy naciskam przycisk to dioda miga 4 razy i nic. Nie wiem czy te druciki z cewek się pokrzywily czy co. Słyszałem że od zbyt mocnego dokrecania do bateria atomizera czy jak to się nazywa może się zwarcie zrobić. Co to może być? Zawsze mocno dokrecam ale chyba nie do przesady.
Dokładnie tak jak mówi kolagen nowa grzałka starą rozebrałeś więc pewnie gdzieś nie styka

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hilton1
#1844899
Nie wiem ile masz tych cewek w grzałce. Z każdej cewki wychodzą dwa druciki , jeden jest pod gumką, a drogi nad gumką. Jeśli wyciągnąłeś tylko to coś z metalowego uchwytem , a gumki nie ruszałeś, to ściągnij to jeszcze raz i zobacz ,czy wszystkie druciki dolegają do gumki , jeśli tak to włóż to metalowe coś tak , aby wszystkie druciki były dociśnięte tym metalem. Wszystkie druciki muszą dotykać, tego metalu, ale nie mogą się wzajemnie dotykać.
Awatar użytkownika
By erbis
#1844908
hilton1 pisze:Wszystkie druciki muszą dotykać, tego metalu, ale nie mogą się wzajemnie dotykać.


A dlaczegóż to?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
By Kuba1543K
#1844923
A czemu tak dioda tak miga? Nawet gdy mam wykręconą baterię i załączam to też miga 4 razy. Wcześniej chyba tak nie było nie jestem pewny.
By Krasnal45
#1844930
Kuba1543K pisze:A czemu tak dioda tak miga? Nawet gdy mam wykręconą baterię i załączam to też miga 4 razy. Wcześniej chyba tak nie było nie jestem pewny.

To teraz w prosty sposób wyciągnij wniosek, dlaczego tak miga :mrgreen:
Awatar użytkownika
By hilton1
#1844969
erbis pisze:
hilton1 pisze:Wszystkie druciki muszą dotykać, tego metalu, ale nie mogą się wzajemnie dotykać.


A dlaczegóż to?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Fakt masz rację, mogą się stykać , źle to ująłem , chodziło mi o te druciki z nad uszczelki i z pod uszczelki , aby one się nie stykały.
Kol@ Krasnalu , lubisz tak ........... prawda ?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.