EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1596408
2 editions for you

Stick One has two editions: Stick One Basic Kit and Stick One Plus Kit.
Stick One Basic Kit is made up of the newest SMOK Nano TFV4 Tank and the classic eGo Cloud Battery (2200 mAh).
Stick One Plus Kit is made up of the Micro TFV4 Plus Tank and eGo Cloud Plus Battery (2000 mAh).
Under their simple and stylish design, there are perfect taste, reliable performance and long battery life for vaping all day. Aha, revive the original pursuit.



Silicone dust cap is available in three colors, not only avoids drip tip dust pollution, but also shows your individual style. With unique lanyard design, it’s more portable while you are out.


The battery life indicator will blink 4 times each time you blow a puff. It blinks fast which indicates the voltage is lower than 3.5V, please charge; while it blinks slowly that means the voltage is enough (more than 3.5V).
With a USB charging port at the bottom, Ego Cloud Battery can be connected to a variety of power source via a USB cable. Charging can be so quick and easy!






Nano TFV4 and Micro TFV4 Plus are the upgraded version of SMOK TFV4 Tank. They build upon the original features like top refill system and double-layered drip tip. With two sub-ohm cores: 0.3Ω Micro CLP2 Core and 0.25Ω Micro STC2 Core, they will give you perfect taste!




Stick One Features

eGo Cloud Battery
Nano/Micro TFV4 Sub-Ohm TC Tank
Integrated 2000/2200mAh Battery
Direct Voltage Output System
Voltage Range: 3.4~4.2V
Intelligent Battery Life Indicator
2/3.5ml juice capacity
Top-Fill Design with Hinge Lock
Quad Adjustable Airflow Control
Double-Layered Barrel Drip Tip
Interchangeable Coil Heads
0.3ohm Micro CLP2 Coil Head
0.25ohm Micro STC2 Coil Head
MicroUSB Charging Port – Passthrough Capability
Awatar użytkownika
By raz dwa
#1648984
Witam :) Ktoś z użytkowników posiada lub testował któryś z powyższych zestawów? Zastanawiam się nad zakupem Smoktech Stick One Plus jako następcę niechlubnego iJusta2 :D
Awatar użytkownika
By tox_PL
#1649353
Również podłączam się do pytania.. :)
Awatar użytkownika
By raz dwa
#1651093
Zestaw dotarł do mnie dnia dzisiejszego. I tak jeśli chodzi o jakość wykonania to stoi ona na wyższym poziomie porównując do nieszczęsnego iJusta2. Atomizer standardowo na grzałce 0.3ohma która sprawuje się podobnie do tej z Eleafa, odczucia smakowe jak na razie trudno mi określić czy lepsze ale na pewno nie gorsze (zapodałem kijowy smak liquidu). Napełnianie od góry bardzo upraszcza tą czynność niestety tutaj minusem jest trochę wymiana grzałki podczas której trzeba będzie wylać liquid lub go wychmurzyć. Bateria dość gruba - grubsza od iJusta2 i dość ciężka. Jak na razie nie wiem ile wytrzyma ale przypuszczam że przy spokojnym chmurzeniu do dwóch dni powinna dać radę. W instrukcji napisane jest że gdy napięcie spadnie poniżej 3.3V dioda zacznie mrugać 15 razy w szybkim tempie i bateria zostanie automatycznie wyłączona. Jeśli mruga szybko czterokrotnie oznacza to iż napięcie jest mniejsze niż 3.5V i zaleca się doładowanie, zaś jeśli mruga czterokrotnie w wolnym tempie napięcie jest wystarczające - więcej niż 3.5V. Bateria posiada też 8 sekundowe zabezpiecznie na wypadek przypadkowego wciśniecią przycisku, który jest bardzo dobrze spasowany i nie lata jak w iJustcie2 ale trudno mi powiedzieć czy wykonany on jest z plastiku czy z kawałka metali. Przepływ powietrza jest znakomity a podczas wapowania grzałka nie wydaje prawię w ogóle żadnego skwierczenia - no może od czasu do czasu delikatnie coś tam skwierknie ale jest to o 99 % mniejsze niż znane z iJusta2. Grzałkę zalałem od wewnątrz i umieściłem ją w atomizerze który po napełnieniu odstawiłem na ok 30 minut. Żadnej spalenizny, żadnego nakłuwania bawełny i kombinowania z polepszeniem transportu liquidu tak jak to miało miejsce w przypadku iJusta2.
Pierwsze "buchy" są dość delikatne i dopiero za np. trzecim z kolei smak był lepiej wyczuwalny i towarzyszyła mu większa chmurka.
Zobaczymy co czas pokaże ale ogólnie jestem zadowolony. Na tyle ile używam e-papierosa ten model w zupełności mi wystarcza (p.s iJust2 wytrzymał ponad 6 miesięcy i guzik jeszcze działa :D).
Pozdrawiam.



edit:
Bateria przy moim wapowaniu (ok. 5-8 ml) wytrzymała dwa dni. Zauważyłem też że podczas zaciągania pierwszy buch jest mało intensywny, towarzyszy mu mała chmura i odczucia smakowe też nie są za bogate, dopiero drugi i każdy następny oddaje dobrze smak + duża chmura.
Awatar użytkownika
By Heki
#1663809
Wie ktoś może gdzie można kupić sam pyrex do TFV4 Nano? nigdzie nie mogę go znaleźć :/

Edit:. Mam Smoka Stick One Basic od 2 tygodni. Bardzo przyjemny długopis, niestety dziś niefortunnie wypadł mi z kieszeni i szybka poszła się paść...
Awatar użytkownika
By kubadadej
#1676197
Witam. I do mnie dotarł Stick One Plus Kit ze sklepu E-enzo. Wrażenie wizualne podobne jak kolegi w poście wyżej. Kolor czerwony fajnie komponuje się z elementami srebrnymi. Dla mnie bateria solidna i lekka. Smok TFV4 Micro sprawia mi troszkę kłopotów, a właściwie grzałki. Zalałem baniak ze standardową grzałką 0.3 ohm, odczekałem godzinkę i spróbowałem. Wrażenia smakowe ok, ale chmura niezbyt intensywna. Mam nadzieje że się to wszystko przegryzie.
By Mikser
#1689272
Cześć, jestem raczej nowy w temacie e-papierosów i zastanawiam się, jak długo powinienem ładować baterię w Smoku Stick One Basic, żeby naładować ją do pełna. Podpowiecie?
Awatar użytkownika
By naits
#1716296
Właśnie chcę go kupić bo dziś mój podstawowy inhalator upadł i dokonał żywota.
Mało o nim można poczytać teraz ale chyba był udanym modelem.
By Maccer1908
#1735885
pytanie do osób które mają stick one plus, co ile wymieniacie grzałke i przy jakim użytkowaniu na jaką najlepiej *BOR* *BOR*
Awatar użytkownika
By negatyw
#1743976
Jakie grzałki pasują do SMOK Stick One Plus? Szkoda, że w sklepach nie ma podpiętych pasujących grzałek od razu. Byłoby o wiele łatwiej...
Zastanawiam się nad zakupem tego mod'a i chciałbym rozkminić koszty eksploatacji.
Awatar użytkownika
By negatyw
#1744019
A jak z tulejami XL/XXL. Wg informacji z e-dymu, nie pasują do parownika sprzedawanego jako zestaw kit.

Czy parownik z zestawu, ma 2,5 czy 3,5. Informacje na www podają sprzeczne informacje...
By eleanorgt
#1744238
Jeżeli chodzi o pojemność, to stick one plus ma 3,5ml.
A co do szkiełek, nie pomogę, nie wiem co najlepszy sklep w Polsce ma w ofercie.. Najlepiej zamówić i jechać sobie przymierzyć, wtedy będzie wszystko jasne ;).

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By swirusx84
#1768459
Właśnie czekam na listonosza i SMOK Stick One Plus też się zastanawiam czy da radę z niego zrobić 5ml
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.