EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By daras25
#1068785
Większość z nas szuka wielkich chmur ale co z tymi którzy chcą wapować " niewidzialnie " .


Nie ukrywam że zaintrygowało mnie to . Wapowanie bez chmury ?
By click41
#1068997
Zalezy kto co lubi!

jednak ja wole moją e-chmurke *SMOKEKING*
ale ciekawe może kiedyś wyprubuje :wink:
By problemyzpamienciom
#1072870
dla tych co w busie albo na wykładzie nie wytrzymają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1072876
Dla tych co nie mają kultury mamy liquid bez chmury :)






Pogadamy jak się przejedziesz z 6 godz. pociągiem albo przelecisz samolotem :mrgreen:
D25
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1072882
To się nie rymuje :P Mam lepsze.

Dla tych co kultury krzty w sobie nie mają, polecamy liquidy co mgły nie wytwarzają :lol:
Awatar użytkownika
By saradonin
#1072886
No tak zaraz będzie dzieciarnia w komunikacji jarać, ale z drugiej strony to wcale niegłupie np. w sytuacji gdzie niby jarać można, ale nie chcemy się z tym specjalnie afiszować lub narażać na zawistne, złowrogie spojrzenia i debilne komentarze "lepiej byś normalnego zapalił, a nie ta chemię".
Awatar użytkownika
By daras25
#1072890
Od wczoraj próbuję tego lq ale przy mojej technice wapowania nie wychodzi całkowicie stealth tzn. czasami jest a czasami nie .
Na razie wypróbowany na dripperze -1mm airhole , może będzie lepiej na innym sprzęcie z większym otworem .
Awatar użytkownika
By pendzik
#1072893
Dla wojaków podczas wojny to tylko sprzęt do produkcji mega chmury i liquidy 100VG - zasłona dymna przyda się podczas szturmu.

A w temacie - po co to? Ale jak ktoś lubi to czemu nie. Byleby nie służyło ludziom do wapowania w miejscach, w których te nie jest mile widziane.
Awatar użytkownika
By kurok
#1072896
Ci co pastylki ssają kultury nie mają,
Ci co gumy żuja źle się zachowują,
Ci co chmurzą sporo są "wporzo" ;)
Awatar użytkownika
By Szymon1988
#1072898
Ingredients:

Propylene Glycol (PG)

Distilled water

Nicotine

Flavourings

Wychodzi na to, że jak zrobię samogon na bazie pg to też nie będzie chmurki ? Szczerze nie sądzę. No chyba, że coś pominąłem. Nie znam za bardzo angielskiego ale wygląda mi to na skład tych właśnie bezchmurnych liquidów.

Właśnie sobie zalałem samym glikolem i chmurzę aż miło, więc albo przytoczony przeze mnie skład nie jest składem tych liquidów, albo coś nie zostało uwzględnione na stronie.
By problemyzpamienciom
#1072936
Kszywho pisze:Dla tych co nie mają kultury mamy liquid bez chmury :)






Pogadamy jak się przejedziesz z 6 godz. pociągiem albo przelecisz samolotem :mrgreen:
D25


na szczęście za kółkiem mogę sobie kurzyć :mrgreen:
a tak to zawsze są ubikacje :mrgreen:

Thaniell pisze:To się nie rymuje :P Mam lepsze.

Dla tych co kultury krzty w sobie nie mają, polecamy liquidy co mgły nie wytwarzają :lol:


jak to się nie rymuje ? :mrgreen:
a te czasowniki to :lol:
Awatar użytkownika
By daras25
#1072958
Szymon1988 pisze:Ingredients:

Propylene Glycol (PG)

Distilled water

Nicotine

Flavourings

Wychodzi na to, że jak zrobię samogon na bazie pg to też nie będzie chmurki ? Szczerze nie sądzę. No chyba, że coś pominąłem. Nie znam za bardzo angielskiego ale wygląda mi to na skład tych właśnie bezchmurnych liquidów.

Właśnie sobie zalałem samym glikolem i chmurzę aż miło, więc albo przytoczony przeze mnie skład nie jest składem tych liquidów, albo coś nie zostało uwzględnione na stronie.


To nie jest takie proste bo dochodzili do tego dłuższy czas który nazwali " badaniami " :wink:
Awatar użytkownika
By Szymon1988
#1072983
Czyli skład podany na stronie nie jest do końca prawdziwy. Na butelce, czy też ulotce, jest taki sam ?
Awatar użytkownika
By daras25
#1073000
Szymon1988 pisze:Czyli skład podany na stronie nie jest do końca prawdziwy. Na butelce, czy też ulotce, jest taki sam ?

Tak , na butelce jest taki sam skład .
Awatar użytkownika
By Goldi
#1073007
Na filmiku widać, że chmurka z liquidu (olejku :wink: ) jest widoczna przed wdechem. Nie ma jej dopiero po wydechu.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.