EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By jero
#9965
Witam e-palaczy,
usprawniłem mój słabo dymiący atomizer (DSE901). Wziąłem kapturek od wkładu i odciąłem denko. Uzyskaną w ten sposób tulejkę nasunąłem na atomizer (zaczynając od strony grzałki). Tulejka wchodzi na atomizer dość ciasno, dzięki temu można precyzyjnie ustawić stopień przysłonięcia dziurki. Raz ustawiona tulejka już się sama nie przesuwa. Dodatkowo przy paleniu wyczuwamy palcem tulejkę i nie przysłaniamy przypadkowo dziurki. Użyłem baterii, atomizera i tulejki w kolorze czarnym. Muszę stwierdzić, że działa i wygląda super !
Pozdrawiam
Jero
Awatar użytkownika
By RaVaU
#9967
Daj zdjęcie, jakieś może ?
Awatar użytkownika
By quasimodia
#9970
jero pisze:Raz ustawiona tulejka już się sama nie przesuwa.

A jak mi się nie spodoba to można ją zdjąć, czy jest już na stałe?

jero pisze:Dodatkowo przy paleniu wyczuwamy palcem tulejkę i nie przysłaniamy przypadkowo dziurki.

Tulejka jest przy gwincie czy nad dziurką?

jero pisze:Użyłem baterii, atomizera i tulejki w kolorze czarnym. Muszę stwierdzić, że działa i wygląda super !

Białych wkładów niestety nie ma :( ;)

RaVaU pisze:Daj zdjęcie, jakieś może ?

Najlepiej z tulejką z brązowego wkładu, żeby wszystko było ładnie widać :P
By jero
#9997
Tulejkę można przesuwać według potrzeb. Można ją także zdjąć. Oto zdjęcie:
Obrazek
Awatar użytkownika
By chemik_us
#10003
Mogl bys dac wieksze zdjecie ??
Awatar użytkownika
By quasimodia
#10006
kapturek jest z jednej strony szerszy a z drugiej, od denka, węższy. W środku kapturka, po dokładnym przyjrzeniu się, jest to widoczne. Węższa część nie daje się założyć na atomizer. Trzeba uciąć w miejscu "łączenia".
By jero
#10009
Obrazek
Awatar użytkownika
By juras
#10061
Czarna taśma typu "scotch" wydaje mi się lepszym rowiązaniem :)
w rozmiarze 1x1mm
Awatar użytkownika
By quasimodia
#10078
Kto wsiorbał zdjęcia? :P
Awatar użytkownika
By fox_tychy
#24337
Dokłanie ja w swoim DSE 901 zainstalowałem właśnie taśme, może wygląd nie jest pierwszej klasy ale za to dymi konkretnie a już myślałem że coś z moim atomizerem jest nie tak.
Z taśmą trzeba pokombinować pierwsze oklejenie: dymiło jak z lokomotywy tyle że atomizer prawie tego niewytrzymał po dwóch puff się przegrzewał, ale dałem więcej luzu i jest elegancko :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.