EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By ubs
#59248
skorpionkrzysiu pisze:jaki spirytus kupic czyszczenia atomizera?


Spirytus o nazwie "Lubelski" 95%.

Ostatnio co nie ktorzy odeszli od mycia spirytusem, miedzy innymi ja takze.
Teraz kapiel we wrzatku z kropla plynu do naczyn.
Awatar użytkownika
By ubs
#59413
skorpionkrzysiu pisze:kapiel we wrzatku z kropla plynu do naczyn? ile czasu i jak plukac? suszenie?


Wszystko jest opisane tu na forum :evil:

Jestem litosciwy :lol:

Nalewasz do kubka wrzatek, dajesz krople plynu i wrzucasz atomizer.
Ja do mieszania i potrzasania atomizerem uzywam duzej pincety.
Jak juz czuje na palcu, ze woda stygnie wyjmuje, dmucham od strony gwintu i odstawiam.
Poprzednio bralem suszarke i trzymajac w pincecie suszylem, ale tak nie byl do konca wysuszony i potrzebowal na "rozbieganie sie" nawet 3 dni.
Teraz klade na zarowce energooszczedniej na dobe, lub do piekarnika na 1-2h.
Awatar użytkownika
By best
#59451
Nie płuczesz po kąpieli?
Ja jeszcze przepłukuje wodą destylowaną kilkukrotnie, za każdym razem przedmuchując. Odstawiam na całą noc na baczność na rurze od grzejnika. Od czasu do czasu jeszcze przedmucham (jak nie śpię).
Awatar użytkownika
By ubs
#59503
best pisze:Nie płuczesz po kąpieli?
Ja jeszcze przepłukuje wodą destylowaną kilkukrotnie, za każdym razem przedmuchując. Odstawiam na całą noc na baczność na rurze od grzejnika. Od czasu do czasu jeszcze przedmucham (jak nie śpię).


Zalewam wrzaca woda z czajnika, osad zostal jego na sciankach i mycie woda destylowana uwazam za marnowanie - wody destylowanej :lol:
Awatar użytkownika
By Pudz!an
#59708
Ja po kąpieli proponuje suszarką do włosów pojechać szybszy efekt suszenia :P
Awatar użytkownika
By ubs
#59710
Pudz!an pisze:Ja po kąpieli proponuje suszarką do włosów pojechać szybszy efekt suszenia :P


Czytales co pisalem wyzej
Kod: Zaznacz całyPoprzednio bralem suszarke i trzymajac w pincecie suszylem, ale tak nie byl do konca wysuszony i potrzebowal na "rozbieganie sie" nawet 3 dni.
Awatar użytkownika
By Pudz!an
#59712
oki a jak dla mnie wystarczyło wysuszenie suszarką i po 3/4 min suszenia wszystko było ok i dymił jak nowy

Scalono posty.
daro


Poprzednio bralem suszarke i trzymajac w pincecie suszylem, ale tak nie byl do konca wysuszony i potrzebowal na "rozbieganie sie" nawet 3 dni.
Teraz klade na zarowce energooszczedniej na dobe, lub do piekarnika na 1-2h.[/quote]

3 dni może miałeś jakaś ruska suszarkę :lol:

bez obrazy pozdro
Awatar użytkownika
By szczuro
#59720
Pudz!an - jak po 5 minutach stwierdzisz, ze chcesz cos jeszcze napisac/dopisac to jest opcja EDYCJI posta:
Nazywa sie ZMIEŃ - i wtedy mozesz cos jeszcze dopisac

nad cytowaniem tez popracuj, przed wyslaniem masz PODGLAD WIADOMOSCI, a jak cos popsujesz i tak to pozniej masz opcje o ktorej pisalem wyzej
Awatar użytkownika
By Pudz!an
#59946
szczuro pisze:Pudz!an - jak po 5 minutach stwierdzisz, ze chcesz cos jeszcze napisac/dopisac to jest opcja EDYCJI posta:
Nazywa sie ZMIEŃ - i wtedy mozesz cos jeszcze dopisac

nad cytowaniem tez popracuj, przed wyslaniem masz PODGLAD WIADOMOSCI, a jak cos popsujesz i tak to pozniej masz opcje o ktorej pisalem wyzej


Szczurek wiem jak działa forum, jak się cytuje, edytuje i poprawia!

Nie wiem czemu tego nie zrobiłem możne dlatego ze ok 5 latek nie udzielałem się na forach musicie mi to wybaczyć *SMOKEKING*
By grzes_r07
#62014
a ja uważam, że płukanie w spirytusie jest potrzebne aby wyciągnąć wodę.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.