EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By JustSaveVape
#1353042
Dzień dobry! Mam problem otóż dzisiaj zostawiłem moją baterie na stole, poszedłem do kuchni po powrocie wziąłem ją do dłoni i się oparzyłem od atomizera (bateria też była bardzo ciepła). Bateria się przewróciła. Jak naduszę guzik power, bateria miga po czym cały czas się świeci. Po podłączeniu atomizera nawet jeżeli się nie świeci podaje napięcie do atomizera. Cóż mam począć w tym momencie? :(
Awatar użytkownika
By gregbard
#1353052
w tym momencie potrzebujesz nowego spinnera.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1353102
Nie wyrzucać tylko zutylizować jak każdą inną baterię czy elektronikę.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1353107
Zdejmij głowicę i zobacz co tam się dzieje
By amsaw
#1353112
Tylko nie wkładaj oka za głęboko ;)
Wielkanoc z jednym okiem, to... półwielkanoc.
By JustSaveVape
#1353122
Coś nie schodzi, męczę się z nim już z 15 minut. Jutro wrzucam ją do odpowiedniego pojemnika i kończę moją przygodę z tym egonkiem.
By amsaw
#1353134
JustSaveVape pisze:Coś nie schodzi, męczę się z nim już z 15 minut. Jutro wrzucam ją do odpowiedniego pojemnika i kończę moją przygodę z tym egonkiem.

Najlepsza decyzja :beer:
By JustSaveVape
#1354720
Niestety moja dociekliwość nie pozwoliła mi wyrzucić mego spinnera do kosza. Udało mi się go rozebrać, troszkę za mocno pociągnąłem baterie, gdyż jedna z części która jest odpowiedzialna za regulacje została przy pokrętle. Wydobywa się dość dziwny zapach, coś w stylu zmywacza do paznokci. Mogę podesłać zdjęcia. :)
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2015, 22:39 przez JustSaveVape, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1354726
Zapachowe zdjęcia... nosz technika tak idzie do przodu że nie nadążam :kulam
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1354746
Lipa. Odpaliłem zdjęcie i też nic nie czuję :(
By HanysPL
#1354759
JustSaveVape pisze:Ahh, to już teraz wiem co się stało. Dziękuje za pomoc.

Ze zdjęcia raczej nic nie wywnioskujemy, elektronika wygląda ok.
Awatar użytkownika
By bartekkkk10
#1354768
JustSaveVape pisze: Jak naduszę guzik power, bateria miga po czym cały czas się świeci. Po podłączeniu atomizera nawet jeżeli się nie świeci podaje napięcie do atomizera. Cóż mam począć w tym momencie? :(


Dobrze rozumiem? Bateria podaje(podawała) cały czas prąd ?




talpalkniete z mojej cegły
By coco-jumbo
#1354911
Podepnę się pod temat bo mam podobny.
spiner 2 podaje caly czas prąd bez naciskania guzika, co to może być? Jak wkręcę "klirka" to od razu można jarać i cały czas świeci lub mruga, dopiero jak wkręcę na moment do ładowarki przestaje świecić. Bateria nowa zaczęło się tak dziać ledwie po 2-3 tygodniach. Odsyłać mi się nie opłaca bo ja zagranicą.
I drugie pytanko: Jak się wyciąga w spiner 1 i 2 ten wkład ze środka? Górę wiem jak zdjąć ale ten wkład jest jakoś na dole przymocowany do regulacji? Bo nie chce na siłe ciągnąć bo coś urwę :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1354938
Drodzy, kolejno objawiający się Janusze Inżynierii... Na forum jest już kilka tematów o bateriach spinner, i nikt wam do waszych tematów tamtych tematów nie będzie kopiował i wklejał, niestety jesteście skazani na czytanie. Zacznijcie proszę używać search.php a z tego co przeczytacie wyciągać wnioski po własnej analizie, wtedy to ma sens, i pytania jakieś takie wydają się mądrzejsze.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.