EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BenekSMOK
#1769249
Witam.
Około miesiąca temu kupiłem z Anglii przez ebay nowego Smok Stick v8. Używałem go regularnie przez około dwa tygodnie, papierosek spisywał się świetnie. Lecz około cztery dni temu zaczął migać czterokrotnie za każdym razem gdy chciałem się zaciągnąć, w związku z powyższym uznałem że jest rozładowany. Lecz po ładowaniu nadal nie było możliwe skorzystanie z epapierosa, a jedynie z cztery mrugnięcia zmieniły się na 15. Po wielu próbach ładowania i testowania go, w końcu zadziałał normalnie. Lecz działał tylko przez jeden dzień, po tym wyłączył się i już ani nie mruga ani nie działa. Próbowałem go ładować lecz i to nie pomaga.
Mam więc pytania:
Czy ktoś wcześniej miał taki problem - czy da się to naprawić ?
Ile wynosi okres gwarancyjny na Smok Stick v8 ?
Gdzie go reklamować, w przypadku gdyby sprzedawca migał się od odpowiedzialności gwarancyjnej ?
Czy w najgorszym przypadku można dokupić samą bateria do Sticka v8 ?
By BlakSzugar
#1769264
Wydaje mi się, że gwarancja jest na okres 6 miesięcy. Samej baterii jeszcze nie widziałam w sprzedaży, ale możesz szukać dalej. Napisz wiadomość do sprzedającego i opisz w miarę twoich możliwości językowych problem z twoim papierosem. Sprzedawca powinien zdeklarować się do wysyłki na gwarancję, do miejsca gdzie sam zakupił tego Smoka. Na Angielskim rynku to klient ZAWSZE ma rację, więc nie powinno być większych problemów. Poszperaj trochę po google, być może uda ci się znaleźć odpowiedzi na twoje pytania.
By BlakSzugar
#1769286
erbis pisze:
BlakSzugar pisze:Wydaje mi się, że gwarancja jest na okres 6 miesięcy.

Gwarancja jest na tyle, na ile udzieli jej sprzedawca lub producent.

To chyba wie każdy... :palm2 odpowiedź w stylu masło maślane. Więc na jaki okres producent SmokTech daje gwarancję ? Ponieważ standardowo jest to 6 miesięcy.
Awatar użytkownika
By erbis
#1769299
BlakSzugar pisze:...Ponieważ standardowo jest to 6 miesięcy.

Poważnie? A co to za standard? Gwarancja nie jest obowiązkowa. Sprzedawca, producent bądź importer może nam ją wystawić, ale nie jest to jego obowiązek.
By Szwajczak
#1769496
Moim zdaniem bateria nie ma łączności z grzałką. To samo się dzieje jeśli wykrecisz atomizer. Wyjmij grzałkę i popraw na dole taki metalowy wyjmowany element (to styka się z pinem baterii). Poprawiaj do tego moment aż grzałka załapie. To musi być to :-D
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.