EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Vaporm
#1368816
Witam jestem tu nowy, mam powazny problem z boxem . Smok Xpro m65. W piatek prawdopodobnie zrobilo sie zwarcie , nie wiem z jakiego powodu.. Uszczelka przy pinie plusowym sie stopila, na pierwszy rzut oka wszystko jest ok po wlaczeniu, ale jak sie przykreci clearomizer to automatycznie zaczyna grzac grzalke ;/ pin plusowy na 99% nie ma styku z minusowym. Zalaczam filmik , jesli bylby ktos w stanie pomoc to bede wdzieczny.
Ps. Sorry ale nie mam polskich znakow.
Ps.2 nie hejtowac za clearomizer z P1, to tylko w celach testowych.

Film : https://www.youtube.com/watch?v=CJ2BV2y ... e=youtu.be
By cyzxer5
#1368825
Mialem podobnie w SMOK M80 Plus ale bez stopionych uszczelek.

Tutaj link do mojego tematu smok-xpro-m80-plus-t85650.html

Jezeli masz gwarancje to odsylaj - sam nic nie zdzialasz, jezeli nie masz gwarancji to czeka cie najprawdopodobniej zakup nowego moda...
By Vaporm
#1368866
A wiesz ze nie resetowałem ... Nie mam go przy sobie , jutro spróbuje . Ale jak nie pomoże to po sprawie ..
By cyzxer5
#1369113
Reset ani nawet wymiana softa nic nie da - wiem o tym z autopsji.

Sprzedawaj jesli ktos chce go kupic bo i tak nie przwrocisz go do zycia :P
By cyzxer5
#1369844
Majac na uwadze to ze i tak go nie przywrocisz do zycia wiec albo skonczy gdzies w szufladzie lub smietniku to jak najbardziej jest to dobra cena - lepiej miec te piec dysi i dolozyc do czegos nowego niz miec trupa ktory bedzie lezal i sie kurzyl :P
Awatar użytkownika
By stachu4
#1369858
Albo zawsze z pudła mozesz zrobić boxa z inna elektronika :)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1369880
cyzxer5 pisze:Majac na uwadze to ze i tak go nie przywrocisz do zycia wiec albo skonczy gdzies w szufladzie lub smietniku to jak najbardziej jest to dobra cena - lepiej miec te piec dysi i dolozyc do czegos nowego niz miec trupa ktory bedzie lezal i sie kurzyl :P

a jeśli masz zdolności i ożywisz go z inna elektroniką, to za 50 pudełka, gniazda, koszyka i buttonów to nie kupisz chyba :)
zatem czy się opłaca za 50 to bardzo względne jest zagadnienie, ja bym opchnął bo nie mam ani czasu ani ochoty na dłubanie,
kto inny zrobiłby z tego eleganckie zasilanie
By Vaporm
#1369913
Smok idzie w rozliczenie za innego boxa Homenade i jest to dla mnie najkorzystniejsze rozwiazanie tej sprawy ;)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.