EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By 99deimon99
#1788541
Witam wszyskich
Mm pytanie dotyczące ładowania smoka xcube 2 przez wejscie micro usb
Wie ktoś jak właczyć to fukcję
Z góry dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1788544
Trzeba dwa razy szybko dmuchnąć w gniazdo micro usb, zastukać w prawy bok a potem wprost do gniazda wydać polecenie: ładuj się!
Później już tylko podłączyć doń kabel usb i ładować.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1788546
Był o tym film na Discovery, ale usunęli z YouTube. Polecam inny o utylizacji śmieci. Też dobry.
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1788547
Przeczytaj instrukcję obsługi, albowiem producent zaleca używanie urządzenia PO przeczytaniu instrukcji obsługi. Jest w niej napisane, że po rozładowaniu akumulatorów masz je wymienić, co oznacza, że masz je ładować poza urządzeniem. Czy przeczytałeś tekst, który znajduje się obok portu USB? Port USB służy do aktualizacji.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1788549
Obficie wodą od św. Panienki Anieli Salawy pokropić, byle nie samo gniazdo, bo zwarcie się może zrobić

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1788550
@Kormiro

Kto by tam instrukcje czytał... Prościej zadawać głupie pytania :wink: .
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1788554
Ja tam moim boxom zawsze dmucham w gniazdo, stukam w boczek i mówię: ładuj się i się ładują. *COOL*


Kormiro, toć to tak jakby na przejściu dla pieszych stać mając czerwone i szukać instrukcji obsługi świateł
zamiast do kółeczka na słupie powiedzieć: dzień dobry to ja Dorota, poproszę zielone. :mrgreen:
By 99deimon99
#1788558
Nie mam instukcji
Miałem w tamtym roku tak samo xcuba i ładowałem usb ale był on kupiony używany a teraz kupiłem nowego i pudelko wyżucilem i nie mam jak tego sprawdzić
By dwagiel
#1788559
Trzeba wysłać do Smoktech notarialnie poświadczoną kopie zdanej matury. Wtedy ta opcja zostanie włączona :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1788563
99deimon99 pisze:Nie mam instukcji
Miałem w tamtym roku tak samo xcuba i ładowałem usb ale był on kupiony używany a teraz kupiłem nowego i pudelko wyżucilem i nie mam jak tego sprawdzić


Proszę: *GOOGLE* i Smok Xcube instruction. Pierwsza pozycja.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1788564
A jeszcze prościej:

Kormiro pisze:Przeczytaj instrukcję obsługi, albowiem producent zaleca używanie urządzenia PO przeczytaniu instrukcji obsługi. Jest w niej napisane, że po rozładowaniu akumulatorów masz je wymienić, co oznacza, że masz je ładować poza urządzeniem. Czy przeczytałeś tekst, który znajduje się obok portu USB? Port USB służy do aktualizacji.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.