EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By Narkomanka31
#1851979
Siemanko.
Zamówiłam z e-dymu 2 boxy i 2 atomizery,bo nie szło kupić w zestawie a na G-priva akurat jest promocja i złapałam go za 150 zł.
I interesuje mnie czy do G-priva atomizer TFV8 baby beast jest odpowiednia i do ilu watów będę mogła ten atomizer nagrzewać. I tak samo z Veneno czy atomizer GeekVape Ammit RTA dual coil jest odpowiedni i do ilu watów będę mogła ten atomizer rozgrzewać. I interesuje mnie także, czy w tych dwóch atomizerach trzeba robić samemu grzałki i czy do obydwóch trzeba wkładać watę. Jestem tak na prawdę prawie zielona w tym temacie, dlatego pytam. I jakbyście mogli napisać swoją opinię o tych dwóch boxach i atomizerach to byłabym wdzięczna.
By Piroholik
#1852066
W ammit dual coil robisz własne grzałki a w skoku tfv8 są gotowce. Ja bym wybrał tylko jeden parownik czyli ammit.
By Narkomanka31
#1852679
Niestety kurier nie zadzwonił do mnie gdy był już w mojej wsi i nie odebrałam swojej paczki i jak chciałam zamówić drugi raz to nie ma ani Veneno w kolorze rainbow ani Ammita w kolorze Rainbow i nie ma też G-priva w kolorze red i postanowiłam na kolor rainbow Veneno i Ammita poczekać i dopiero wtedy zamówić a G-priva i Baby beast kupuję teraz bo jednak 75 W dla mnie to za mało. Gdy paliłam zwykłe papierosy to też zawsze wybierała Malrboro ice blast bo są chyba najmocniejsze z dostępnych na rynku papierosów miętowych i z resztą zwykłych także.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1852684
Narkomanka31 pisze:........... bo jednak 75 W dla mnie to za mało. Gdy paliłam zwykłe papierosy to też zawsze wybierała Malrboro ice blast bo są chyba najmocniejsze z dostępnych na rynku papierosów miętowych i z resztą zwykłych także.Nigdy w ten sposób się nie sugeruj wybierając sprzęt. Zapewniam Cię, że przy odpowiednio dobranym parowniku i dobrej grzałce nawet 50% z tych 75W potrafi dać takiego kopa, że to drugie 50% będzie już tylko przerażać.
To jakie odczucia z wapowania będziesz mieć, zależy w dużej mierze od grzałki i mocy liquidu. Sam box ( dla początkującego i nie szukającego dodatkowych doznań podczas zabawy z wszelkimi dodatkowymi wodotryskami w postaci różnej maści ustawień) to tylko magazyn prądu.
Ale... ten magazyn powinien być dobry i pewny.

Twój wybór jest Twoim wyborem.
Jednak przed jego dokonaniem powinnaś poświęcić troszkę czasu i przejrzeć tematy na forum.
Do nas i naszych podpowiedzi jak widzę nie masz zaufania, ale wiadomości tu zawarte może same naprowadzą Cię na kierunek w którym powinnaś podążać.
Na razie zmierzasz w ślepą uliczkę. A uderzenie w mur znajdujący się na jej końcu może nie być przyjemne.

Poczytaj forum.
Przejrzyj sekcje dla początkujących. :wink:
Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]

"Atomizer short" problemy z tesla wye

Witam, mam problem bo pokazuje mi sie napis"[…]

TFV12 jaka bateria

Witam, Mam atomizer Smok TFV12, baterie miałem od […]

Bierne palenie

Czy wapowanie przy małych dzieciach jest dla nich[…]