EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MonaaxD
#1792628
Witam. Wczoraj zakupiłam pierwszego e papierosa nigdy wcześniej nie mialam nawet w rece takiego urzadzenia a wiedza dziewczyny ktora sprzedawała na stoisku byla taka sama jak moja czyli zerowa. Chcialam zapytac czy w tym e papierosie (smak vape pen 22) mozna wymienic ustnik? Kiedy szukałam inf. W neci natknęłam sie na artykuły na temat wybuchów e papierosów czy ten moj też moze wybuchnąć? I jak dbać o niego zeby zminimalizować prawdopodobieństwo wybuchu? Bardzo prosze o pomoc i dziękuję
Ps. Podejrzewam ze wiekszosc wysmieje te pytania bo ale jak juz wspomnialam jestem kompletnym laikiem. Serdecznie pozdrawiam:-)
Awatar użytkownika
By Commedia
#1792649
Eilchner pisze:
Commedia pisze:Ustnika nie wymienisz - jest na stale przymocowany do gory atomizera. Co do wybuchu : search.php?keywords=wybuch

Rzeczywiście, drip jest nie do ruszenia...


Przepraszam z pomylke - slowo daje, ze mam wlasnie w reku, najwyrazniej poza krajem inne maja, bo robie co moge i jak przywiercony. :shock: Chetnym moge nawet przyslac video z moich prob, ale u mnie ruszyc nie chce. :D Zwracam honor i dzieki za korekte!

Edit: Ok, sprawdzilam, nie wiem jak u Was, ale tu mam inna wersje i zmienili budowe. Z tego co widze w Internetach po prostu we wczesniejszej wersji mozna bylo odkrecic dripa, a teraz juz nie. Ja mam juz wersje 'na nie', stad cale zamieszanie.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2017, 15:31 przez Commedia, łącznie zmieniany 1 raz.
By MonaaxD
#1792652
Z artykułu wynika ze litowo jonowe akumulatory nie wybuchaja czy Moj e papieros ma taki akumulator? I czy mozna go ladowac z nalanym liqidem czy pojemnik musi być pusty?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792653
Matko jedyna, poczytaj może jednak lepiej o tym co masz.
Po prostu poczytaj.
Bomby Ci nie sprzedano, jak poczytasz i będziesz użytkować zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem, to nic Ci nie wybuchnie.
By Krasnal45
#1792657
Niestety, przy nieodpowiednim traktowaniu, ogniwa litowo-jonowe mogą być wybuchowe.
Do ładowania e-papierosa nie musisz nic opróżniać.
By MonaaxD
#1792659
No to wlasnie czytam różne źródła i przy okazji dopytuje sie na forum to jest jakiś problem? Rozumiem ze pani Dorota od razu była alfa i omega w temacie ale ja nie jestem widzialam artykuł z poznania i na zdj z wybuchu e papapierosa i na zdjeciu byl wlasnie taki jak moj to sie martwie bo nie chce pół twarzy stracić i wszedzie gdzie czytałam pisze zeby tego unikac trzeba uzywac zgodnie z zaleceniami ale nie pisze jakie sa do tego instrukcja w opakowaniu to jedna kartka po angielsku
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792660
Do dziś daleko mi do alfy i omegi, ale dużo czytam i wiem co potrafią zrobić z mózgu tego typu artykuły.
Dlatego powtarzam, czytanie i zapoznawanie się poprzez to ze sprzętem EIN jaki się posiada , daje naprawdę wiele.
Poczucie spokoju i bezpiecznego go użytkowania też. :)
By Krasnal45
#1792662
@MonaaxD
A nie boisz się, że Ci telefon czy smartfon przy uchu wybuchnie? Jest zasilany przez dokładnie takie samo ogniwo :mrgreen:
Awatar użytkownika
By cichy85
#1792679
Krasnal45 pisze:@MonaaxD
A nie boisz się, że Ci telefon czy smartfon przy uchu wybuchnie? Jest zasilany przez dokładnie takie samo ogniwo :mrgreen:

Ale jak takie samo? w telefonie jest płaska bateria a tu okrągła w kształcie walca

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1792683
cichy85 pisze:
Krasnal45 pisze:@MonaaxD
A nie boisz się, że Ci telefon czy smartfon przy uchu wybuchnie? Jest zasilany przez dokładnie takie samo ogniwo :mrgreen:

Ale jak takie samo? w telefonie jest płaska bateria a tu okrągła w kształcie walca

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

:palm
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792686
On ma rację aż strach się bać. Szczególnie jak się przy ch..u nerkę nosi i to jedyny organ do myślenia.
By MonaaxD
#1792836
Pierwsze ładowanie mam za sobą przeszło bezboleśnie :-D obsługa uzadzenia idzie mi coraz lepiej no i od wczoraj w necie nie robie nic innego jak czytanie artykułów i ogladanie filmików o e paleniu :-) pozdrawiam
By skaecik
#1792844
Może lepiej poszperaj tu na forum, nie trafisz na głupoty

Tapa
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792846
A jeśli nawet, to na mało groźne dla psychiki. :wink: :lol:

To forum to kopalnia waperskiej wiedzy. *GOOD*
Awatar użytkownika
By marki51
#1792872
skaecik pisze:Może lepiej poszperaj tu na forum, nie trafisz na głupoty

Tapa


Akurat :lol:
By MonaaxD
#1793625
Czy spotkał sie ktos z wyciekiem plynu przez otwory odpowietrzajace? Czasami wlasnie tak mi sie dzieje i nie moge znaleźć nigdzie informacji na ten temat :-(
By MonaaxD
#1793676
Wczoraj pół dnia szukałam a dzisiaj tylko na forum napisalam xD dzięki za linka
By KubenQ
#1794020
Jak wlewasz do środka grzałki to wszystko wylatuje przez otwory :P
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.