EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By siemaeloczesc
#1921616
Siema, przychodzę z problemem, który spotkał mnie wczoraj wieczorem, mianowicie, pen wczoraj działał, dawał niezłe chmurki, po wykąpaniu się chciałem się zaciągnąć, jednak ten nie reagował na przycisk, diody na froncie również nie dawały żadnych oznak. Pomyślałem że się rozładował więc go podłączyłem, po 2 godzinach trzy diody mrugają, a po przyciśnięciu przycisku mruga jedna. Stąd moje pytanie, co jest nie tak? Dodam że nie było w tym czasie żadnej możliwości żeby się jakoś uszkodził.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921618
Podstawowe pytanie, kiedy grzałka była wymieniana ? Sprawdziłeś czy jest dobrze skręcona? Rozumiem, że nie mógł się uszkodzić w tym czasie, jednak warto by było wykręcić grzałkę i złozyć go ponownie ;)
By siemaeloczesc
#1921624
Grzałka była wymieniana ze 3 miesiące temu, dzisiaj rano go rozkręciłem, poczyściłem wszystko i skręciłem z powrotem, i dalej to sam. Po odłączeniu pena od ładowarki nie reaguje wcale, dopiero pod stałym ładowaniem diody mrugają i jakkolwiek reagują.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921625
Jeśli wymieniałes grzałkę 3 miesiące temu i jedziesz na niej do tej pory to wymień grzałkę i zobacz czy reaguję, stawiam że to zużyta grzałka jest problemem :wink:
By siemaeloczesc
#1921632
Miałem grzałkę z poprzedniego Smoka, tyle że był to VapePen 22, grzałka była używana 2 tygodnie maksymalnie, skręciłem ją i nic, zero reakcji, tylko pod ładowarką jakkolwiek reaguje
By Dudek1616
#1923447
Czy ktoś mógłby pomóc? Podobny problem, z tym że bez żadnej reakcji diody, rano dolałem olejku, diody zgasły i nie reaguje ani na przyciśnięcie ani na ładowarkę, jakiś popularny problem czy pozostaje oddanie na gwarancję? Vape Pen v2
By Norbert2001
#1923678
Udało ci sie go jakoś naprawić ? Czy na gwarancje szło ? Bo też mam podobny problem gdy mi sie rozładował i po podłaczeniu migają 3 diody tak jakby był naładowany a gdy próbuje wziąźć bucha to nagle jest rozładowany

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.