EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By truebany
#1781748
Witam, kupilem pierwszego moda (Wismec Predator) i stoje przed wyborem tanka. Zastanawiam sie nad tymi podanymi w temacie ale rozważę też inne propozycje. Z tego co sie zorientowalem to tfv8 to powazny zawodnik i sweetspot na grzalkach stockowych wynosi srednio 125W. Big Baby ma sweetspot zdecydowanie mniejszy... Okolo 65W. Mam troche obaw jeśli chodzi o jame ustna czy gardlo przy paleniu z tfv8 . Nie wiem czy to sie da jakos porownac ale mam za soba lata palenia holenderskich specyfikow przy uzyciu wszelakich sprzetow... Roznica w cenie miedzy tfv8 i big baby jest niewielka i teraz mam kilka pytan....
1)Jakie sa minusy palenia na wiekszej ilosci WAT poza wiekszym zuzyciem soku i baterii (wielu youtuberow mimo wszystko pali na nizszych mocach 50-70W)
2)Czy palenie z tfv8 na 60-80W mija sie z celem?
3)Jaka bedzie roznica przy paleniu z tfv8 i Big Baby na takiej samej mocy (np 65W)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1781751
Dylemat bardzo poważny. Nie da rady tak od razu odpowiedzieć. Musisz dłużej poczekać. A co na to mówią youtuberzy?
By truebany
#1781755
Gabriel pisze:Dylemat bardzo poważny. Nie da rady tak od razu odpowiedzieć. Musisz dłużej poczekać. A co na to mówią youtuberzy?

Tak ironicznie to napisałeś... :-P a wracająć do tematu to dylemat poważny, bo sie nie znam i nie chce kupować 2 razy. :wink:
By strazakcn
#1781756
Tak czy tak cloud chasing jak dla mnie, ale kto co lubi. Ja jako były palacz od jakiegoś czasu zdecydowanie preferuję grzałeczki powyżej 1 ohm i do 20 w, najczęściej 13-15 w

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sikor370
#1781757
Holenderskie specyfiki powiadasz..... to cloutank :P
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1781788
Chwilę się pobawiłem Big Cloud (130W @ OBS Engine) i nie jest to OK, dla mnie. Problemem jest gigantyczna ilość LQ w płucach, a że używam >50VG, to gliceryny, którą później trzeba odkasływać. Brak sensu kompletnie :? I to najważniejsze, co mnie skutecznie odstręczyło od tego typu prób. Szkoda inwestować kasę, chcesz większą chmurę - dodaj więcej VG :lol:.
Dodatkowo, LQ znika w oczach (i to na Engine - 5,2ml), moc musisz mieć naprawdę małą - testy prowadziłem na 1,5mg, po zejściu z 12mg, po kilku tygodniach, zmieniając TGT2 na TGT3 i K5 przeszedłem na 5-6mg, dziś 1,5mg za dużo do tych mocy, czasem odpalę sobie na max 80W.
Akusy dostają mocno w kość, dobrze mieć zasiłkę z 2-3 - fakt, taki evic VTwo pociągnie chwilę 70W na VTC6, ale to jest VTC6.
U mnie najlepiej się sprawdza 15-25W i kayfuniaste/taifuniaste, czasem hussarowe, lub różyczka v3 ;)

Acha, wysoka temperatura + dużo glikolu powoduje u mnie szybkie podrażnienie (i wysuszenie) gardła i dokuczliwy ból. Jeśli nie szkoda Ci zdrowia i ciała, to próbuj...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.