EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By HanRayS
#1846030
Witam, posiadam w/w zestaw i od razu zaznaczam, że jestem nowy w tych klockach. Nie palę zbyt dużo (w 3 dni skończyłem a raczej kończę już 10ml buteleczkę) i została mi końcówka liquidu w tanku. Jakie czynności powinienem wykonać by wymienić liquid? Od sprzedawcy dowiedziałem się by wypalić liquid by została jego mała ilość i zalać nowym smakiem a szukając na własną rękę porad dowiedziałem się, że nowy smak=nowa grzałka, to prawda? Liquidy mam z tej samej firmy aktualny jest o smaku arbuza a drugi o smaku kiwi.
By lelek
#1846035
Jakbys mial wymieniac grzałe po kazdej zmianie smaku to bys zbankrutował. Są 2 opcje: wapujesz dalej i zostawiasz sobie odrobinke liquidu, który wylewasz (po prostu otwierasz i przechylasz, żeby się wylał), po czym zalewasz nowym smaczkiem i już - ja tak robie, zmieniam smak czasem 2-3 razy dziennie. Druga opcja, uważana za lepszą, to wymycie całego parownika pod wodą i zostawienie go do wysuszenia, wtedy masz czysty tank i zalewasz nowym smaczkiem. Polecam opcje numer 1, nie musisz się męczyć, czekać, myć. Po prostu wylej resztke i wlej nowy smak.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.