EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kane00
#1916733
Witam,

Mam problem, zakupiłem sobie smoka spirals i podczas użytykowania róznego rodzaju premix-ów zazwyczaj po jednym dniu liquid zamienia się w czarną ciecz. Wymieniłem grzałkę i za każdą jest tak samo, tymczasem na samoróbkach gdzie daje baze 50/50 oraz aromat kolor nie czarnieje. Oczywiście przy takich samych nastawach mówie.
Ktoś miał taki przypadek ?
By BezimiennyII
#1916734
To normalne. W większości premixów producenci dowalają znaczną ilość słodzików w miejsce aromatów żeby obniżyć koszty produkcji. Nie bierz tego do siebie, ale na stockowych grzałkach, które słabo oddają nie zobaczysz tego problemu. Ot, po prostu słodki liquid, trochę w tle czuć jakieś owoce/ciastka. Problem smaku uwidacznia się przy parownikach RTA/RDA (czyli tych na na grzałki wykonywane ręcznie). Tam czuć tylko słoparownikachdzik :mrgreen: (oczywiście, w pewnym uproszczeniu, wapując na 150 W nie oczekujmy super smaku, nawet na najlepszym samogonie).
Konkludując, najlepszą opcją jest robienie liqudów samemu. To, że Twój premix robi się czarny spowodowane jest osadzaniem się nagaru powstałego że słodzika na grzałce. Przy wapowania i rozgrzewaniu się grzałki trafia to do zbiornika.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.