EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By fazi0004
#1784027
Witam wszystkich.
Jestem troche ciemny w te klocki z e papierosem z milionem opcji w ustawieniach.
Do tej pory uzywalem prostych baterii z manualna opcja ustawiania mocy.
Od tygodnia posiadam Smok Skyhook lecz frajdy brak.
Nie wiem jak go dobrze ustawic. Faja oryginalnie miala dwa druty ktore podgrzewaly liquid ale az mnie dusilo od tej mocy.
W zestawie byla zasleka na jeden drut wiec sie go pozbylem i zaslepilem i pale teraz na jednym.
Nie wiem jakie druty byly w zestawie no chyba ze ktos bardziej obcykany bedzie to w stanie wygooglowac.
Info z wyswietlacza: ustawione 70W Soft, Volt 4.343, Ohms 0.267, Amps 16.26, Mode Watt, PCB 30 stopni, Puff 1750, na wyswietlaczu jest tez pokazane jak dlugo trzymam przycisk wiec srednio jest to od 2 do 2.5 sekundy.
Liquid jaki pale to tylko mieta o mocy 6mg.
To co widze i mnie drazni to:
Gdy przytrzymam przycisk dluzej to drut bardzo strzela az da sie to poczuc w ustach.
Bardzo malo dymu ja na taki power.
Od 3 dni nie wiem skad i czemu ale caly czas faja jest mokra od dolu i na boku tez w dolnej czesci. Klapka od baterii tez byla troche wilgotna od srodka.
Prosze pomozcie. Z gory dziekuje.
By fazi0004
#1784039
Dziekuje kolego za dobry film lecz dla amatora to za duzo nie pomoze. Bo ten facet na filmie zmienil sobie druty po czym cos pozmienial w ustawieniach nie mowiac co i dlaczego wiec dalej jestem zielony.
By Krasnal45
#1784041
Podałem Ci trop. Szukaj innego filmu. Jest ich na pęczki, albo poczekaj na pomoc kogoś,kto się takim ustrojstwem bawi. Ja ci nie pomogę, to nie moja bajka...
Zresztą, to tylko kwestia ułożenia dobrego setupu. Dobry drut i dobra, odpowiednio ułożona, wata.
By fazi0004
#1784043
Jesli masz czas i ochote to moze cos napiszesz o tych drutach. Bo ta faja ma tam jakies opcje do ustawienia w zaleznosci jaki drut jest ale co z tego jak nie mam o tym pojecia a do tego producent nie podal jaki drut jest oryginalnie. A co do waty to czy sa jakies wytyczne ktora lepsza lub gorsza czy wszystko to jedno i to samo?
Dostalem dzis wiadomosc od sprzedawcy co do wycieku. Kaze mi wylac liquid pozostawiajac niewielka ilosc po czym mam szybko sie sztachnac, nalac liquid i zapewnia ze bedzie juz ok. Jakos ciezko mi w to uwierzyc.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.