EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SuperPawel
#1915898
Witam,
Dwa tygodnie temu zakupiłem Pod/Mod Smok RPM 80 Pro. W zestawie były dwa kartridże z grzałkami, pierwszy RPM z grzałką 0.4ohm i drugi RGC z grzałką 0.17ohm. Mój problem polega na tym, że wraz zaciąganiem, gdy grzałki już sie rozgrzeją liquid leci do mych ust. Gdyby to była jakaś tam kropelka to ok, ale ustnik dookoła jest po prostu mokry od liquidu. Próbowałem zmniejszać i zwiększać ilość Vat ale niewiele to zmienia. Przejrzałem różne fora i strony polskie jak i zagraniczne i nigdzie nikt nie napisał o takim problemie. Nie wiem czy to ja coś robię źle, może za mocno się zaciągam czy jest to po prostu wada tego modelu i dać go na reklamację. Mam nadzieję że mi w jakiś sposób pomożecie albo uświadomicie co jest nie tak. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By pol
#1915899
Zwróciłeś uwagę i spróbowałeś regulacji airflow?







Nic nie wspomniałeś o tym jakiego e-liquidu używasz.
Zwiększasz, zmniejszasz moc, ale nie podałeś wartości tych ustawień dla poszczególnych grzałek.

**********
Edit:
Jednostką rezystancji w układzie SI jest om.
Ohm to nazwisko.
By SuperPawel
#1915906
Regulacja przepływu powietrza jest tylko przy grzałce RGC i już tym kręciłem w jedną i w drugą stronę.
Dla grzałki RPM 0.4 rekomendowane jest 20W, moje ustawienia były na poziomie 17-25W. Grzałka RGC 0.17 przeznaczona jest od 40-80W, no i tak też w tych granicach sie utrzymuję. Oczywiście im więcej Wat ustawię tym szybciej grzałka się nagrzeje i liquid leci mi do gęby.
Przy zaciąganiu na ,,sucho,, bez włączania przycisku ,,fire,, za którymś razem liquid też mi się zaciągnie. Najczęściej używam premixu 70VG/30PG.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.