EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dzikson_PL
#1798756
Witam mam problem z moim Smokiem sprawa wygląda tak że nie wyszukuje mi atomizera bardzo proszę o pomoc dzięki z góry
By dwagiel
#1798757
Smok nie chce szukać atomizera... Źle wyszkolony. Zdecydowanie.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By Felipee
#1798845
Jak wyżej, ewentualnie niedokręcona grzałka lub atomizer nie kontaktuje z boxem.
By Mikuś
#1798848
Smoki mają notoryczne problemy z konektorem. Nie bawiłem się dluzej tym modelem, ale jeżeli są do tego aktualizacje oprogramowania to właśnie możne być przyczyną. Miesiąc temu męczyłem się z Marshallem znajomego, objawy takie jak u Ciebie, rozkrecilem całego i przez przypadek dopiero zmieniłem oprogramowanie i działa.
Jeżeli nie ma to tego zmiennego oprogramowania to zobacz co się dzieje od środka pod konektorem.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1798922
Mikuś pisze:Smoki mają notoryczne problemy z konektorem. Nie bawiłem się dluzej tym modelem, ale jeżeli są do tego aktualizacje oprogramowania to właśnie możne być przyczyną. Miesiąc temu męczyłem się z Marshallem znajomego, objawy takie jak u Ciebie, rozkrecilem całego i przez przypadek dopiero zmieniłem oprogramowanie i działa.
Jeżeli nie ma to tego zmiennego oprogramowania to zobacz co się dzieje od środka pod konektorem.

Oprócz aktualizacji do konektora warto też zainstalować aktualizację do klapki baterii, szybki wyświetlacza i śrubek trzymających całość w kupie.
O wiele lepiej wtedy działa!

:monkey:
By Mikuś
#1799064
Fajnie posmieszkowac ;) chodziło mi o to że czasem oprogramowanie nie wykrywa parownika na konektorze.
By Krasnal45
#1799065
Skoro go nie wykrywa, to znaczy że jest mechaniczna przerwa gdzieś w połączeniu, co więc zmieni upgrade oprogramowania? Połączy je razem? :mrgreen:
By Mikuś
#1799082
Widać tak. Pewnie elektronika odczytuje źle parametry grzałki, w sensie grzałka poza zakresem możliwość boxa. Mi to też się wydawało niemożliwe ale rozebrałem Smoka na części pierwsze, sprawdzalem wszystko, złożyłem do kupy i nic nie pomogło. Wgralem mu aktualizacje oprogramowania bo i tak kolega mnie o to prosił i nagle działa.
By Wap SZC
#1799437
Czy tak ma być ?. Użytkuję tego moda od miesiąca, naładowany na full 100% i do 50% jest ok. Ale jak bateria osiągnie poniżej 50% to nagle następuje spadek do 0% naładowania.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.