EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MrRafal
#1906889
Witam mam taki problem pożyczyłem mojego epapierosa koledze i gdy go oddał chciałem zmienić atomizer i jest taki problem że nie jestem w stanie go odkręcić ponieważ gwint się zepsuł i atomizer się kręci lecz nie da się go wykręcić ma ktoś jakiś sposób jak go wykręcić? Dodam że na samym atomizerze mi nie zależy mogę go zepsuć.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1906891
To nie wina gwintów. Masz uwalony konektor w zasilaniu. Musisz jakoś rozebrać zasilanie aby dostać się do konektora.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1906892
No, jak chcesz zepsuć jeszcze atomizer, to będziesz miał idealnie zepsuty zestaw. Na chwilę obecną pacjentem jest raczej box a ściślej konektor w nim.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1906895
Poszukaj jakiś filmów na YT.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1906900
Tam gdzie jest wkręcony parownik, na rogach masz 4 śrubki. Wykręć je, zdejmij dekiel i powinieneś mieć dostęp do konektora.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1906902
A masz już odkręcone?
By MrRafal
#1906904
Przeszukałem cały garaż i nieznalazłem odpowiedniego rozmiaru takiego śrubokrętu :/ ale możesz napisać co robić dalej jutro wybiorę się do sklepu i kupię odpowiedni
Awatar użytkownika
By bulit73
#1906906
MrRafal pisze: ale możesz napisać co robić dalej j

A jakaś własna inwencja?
Masz wykręcić parownik z konektora.
By Krasnal45
#1906919
Jak byś kazał na fejsbuku coś znaleźć, to od strzała znajdzie. Poza fejsbukiem, to dziecko we mgle...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.