EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bolexx
#1775490
Witam , zakupiłem przez edym moda Smok osub 80w i już od samego początku przecieka przez airflow , co da się z tym zrobić ? Bo nie zamierzam się bawić w skomplikowane naprawy nowego epapierosa , wtedy go od razu zwrócę. :x :x
By wooten
#1775532
Cieknięcie może być spowodowane:
1. Zbyt rzadkim liquidem - jeśli zawiera wodę/dużą ilość glikolu/oba powyższe, dużo łatwiej o wycieki.
2. Wadliwie ułożoną watą w grzałce - bywa, że w trakcie produkcji coś pójdzie nie tak. Taki już urok fabrycznych grzałek, co jakiś czas trafia się bubel.
3. Niedokręconą grzałką. Nie będę nawet tłumaczył dlaczego.
4. Niedokręconym/niedomkniętym górnym capem - jeśli wlew liquidu jest minimalnie nawet otwarty zbiornik nie będzie trzymał podciśnienia i większość płynu zwyczajnie wypłynie pod wpływem grawitacji.
5. Wadliwą uszczelką na grzałce (lub jej brakiem).

Jak przerobisz te wszystkie punkty i nic to nie pomoże, to radzę najpierw przejść się do sklepu, w którym sprzęt kupiłeś i przedstawić swój problem. Cieknięcie liquidu z parownika rzadko wymaga "skomplikowanych napraw". W zasadzie nigdy. I najczęściej wynika to z nie do końca prawidłowego użytkowania.
By Bolexx
#1775553
Dzieki za pomoc , próbowałem dwoma liquidami drugi to już był naprawdę gęsty ,wata wydaje sie ok , uszczelka jak widać jest nie wydaje się wadliwa ale jednak musi przepuszczać skoro wszystko wylatuje tym dolnym otworem z jednej jak i z drugiej strony.Tak jak mówiłem jest to nowy e papieros wczoraj odebrany , nic w nim nie "grzebałem" zalałem grzałkę , odczekałem a potem to już tylko widziałem całego smoka w liquidzie...

Obrazek
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.