EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SaSKing
#1757950
Witam, zakupilem wczoraj Smok Osub 80w w sklepie e-dym. Przed pierwszym zalaniem sprawdzwilem czy wszystko jest dokrecone, czy ma uszczelki, namaczylem waciki, wlalem liquid, oraz odczekalem 10 minut az bawelna nasiaknie liquidem. Po okolo 5 minutach uzytkowania z Filtra wlotu powietrza wycieka mi liquid. Wymienilem grzalka na druga i jest to samo. Kompletnie nie wiem o co chodzi, nowa fajeczka i od razu przecieka.

Smok'a zalalem liquidem jablkowym firmy Blue Mist z e-dym.

Sklad liquid:

Glikol - 45 procent
Gliceryna- 45 procent
Woda deminer 5.7-6.9 procent
aromaty - 2.5procent
Nikotyna 0.6-1.8%

Owy liquid do tej fajeczki polecil mi pracownik firmy e-dym, poniewaz slyszalem ze niektore maja takie proporcje ze moze wyciekac liquid. Teraz moje pytanie ktos wie o co tu moze chodzic ?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2017, 20:39 przez SaSKing, łącznie zmieniany 1 raz.
By SaSKing
#1757956
Pffuu bez Filtr* szukalem do samochodu i mi sie pomylilo :) Która dokladnie uszczelka w szkle ? Chodzi o tą uszczelką na dole baniaka ((szkla)) ?
By Endeavor
#1758715
Siema,
mam ten sam zestaw i miałem te same problemy . Raz ciekło przy zalewaniu a innym razem podczas wapowania. Za ktoryms razem sie wkurzylem, rozkrecilem wszystko, zlozylem na nowo uwazajac na ten tandetny airflow ring i uszczelki, wymienilem grzalke na nowa i problem jako tako zniknal bo jeszcze od czasu do czasu podczas wapowania wyciekalo. Na szczęście uszkodziłem obie tulejki i musialem kupic nowy atomizer. Kupilem Smoka TFV8 BIG BABY i poki co zadnych problemow a wapuje sie na tym znakomicie, w dodatku nie wiem czemu przestalo mnie dusic :D Uwazam ze ten boxowy atomizer jest po prostu kiepski mimo ze wszedzie go chwala - nie wiem tylko za co :D

w razie pytan wal na msg moze wymienimy sie doswiadczeniami odnosnie w/w sprzetu :D
Pozdrawiam
By skaecik
#1820336
Watka nie dotyka nigdzie AH?

Tapa
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.