EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BlackAngelxxx
#1868994
Cześć potrzebuje pomocy, mianowicie kupiłam smoka majesty ponad 2 miesiące temu. Wczoraj pojawił się taki problem, że fajka sama się wyłączyła. Próbowałam ją włączyć, ale niestety bez skutecznie. Odłożyłam ją na jakieś dwie godzi i ponowiłam próbę uruchomienia. Włączyła się i po zdjęciu ok.10 buszków sytuacja znów powtórzyła się. Po kliknięciu 5 razy przycisku e-fajka włącza się działa jakieś 2-3 minuty i wyłącza się znowu. Wyjmowałam baterie i sprawdzałam na innym sprzęcie, ale z akumulatorami jest wszystko okej. Podłączyłam ją do ładowania i się ładowała normalnie. Dziś nad ranem wydawało się, że problem ustąpił, jednak nie. Fajka na ten moment nie reaguje już wgl. Nie włącza się normalnie ani jak podepnę ją do ładowania. Niestety została kupiona w innym mieście i nie mam ją jak aktualnie oddać na gwarancję. Wie ktoś czym może być spowodowane takie zachowanie ? Posiadałam wcześniej Istic Pico przez ponad rok i nie miałam z nim żadnych problemów.

ps. Napomnę jeszcze, że e-papieros nie spadł mi ani nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych.
By Krasnal45
#1869000
BlackAngelxxx pisze: Posiadałam wcześniej Istic Pico przez ponad rok i nie miałam z nim żadnych problemów.

I na cholerę był Ci potrzebny ten smok?
Jeżeli kupiłaś go w ESW, to możesz reklamować na każdej ich "wysepce".
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.