EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gelo_Brd13
#1818942
Witam bardzo serdecznie.
Mam pytanie odnośnie mojego boxa G-PRIV'a.
Zaczynając to mam tego boxa w okolicach 12 miesięcy i do tej pory wszystko działało bez najmniejszych zarzutów. Niestety do teraz.
Mianowicie wczoraj o poranku przy zmianie akumulatorów (SONY VTC 5) coś nie typowego wydarzyło się z wyświetlaczem stanu naładowania baterii. Przed włożeniem świeżych akumulatorów wyświetlacz dobrze pokazywał poziom naładowania. Teraz box pokazuje że baterie są kompletnie padnięte lecz to nie jest prawda ponieważ ładowarka wskazuje całkowite naładowanie akumulatorów.
Wskazówką jest fakt że przy włożeniu boxa pod prąd na kablu USB jeden kanał pokazuje naładowany w pełniia drugi skacze niczym opętany co +/- 25% w górę i dół. :-o :-o :shock: :shock: :shock: :?: :?:
Software nie był aktualizowany z powodu braku reakcji na próby aktualizacji boxa.
Próbuję przywrócić boxa do pełnej funkcjonalności ale nie idzie przynajmniej póki co.
To jest jedna z tych wadliwych stron elektroniki czy to w jakiś prze dziwny sposób doszło do zwarcia? Mam jakiekolwiek szanse na "naprawę" tej usterki?
Za jaką kolwiek pomoc będe wzdzięczny
By Gelo_Brd13
#1819079
Blisko, rozbroiłem go z obudowy i się okazało że odlutował się styk przewodu z blaszką pinów. Heh, jednak nie jest tak źle jak mogło się wydawać.
Dziękuję za wsparcie
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.