EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Robert571
#1770360
Witam.
Jestem tu nowy więc z góry przepraszam jeśli coś napisze nie tak.

Zakupiłem Aliena z wgranym softem VB 1.0.2 i sprawdziłem czy można go zaktualizować.
Pobrałem ze strony producenta aktualizację do wersji VB 1.0.3.
Boxa podpiąłem do komputera robiąc wszystko tak jak w instrukcji producenta .
Aktualizacja przebiegła pomyślnie ale niestety po wsadzeniu aku ekran cały czas się włącza i wyłącza pokazując logo producenta i wersje oprogramowania.
Da się go uruchomić i po włączeniu pracuje niby normalnie lecz po czasie gdy ekran się wyłączy box tak jakby się restartował i ciągle miga ekran startowy i znów trzeba go włączyć.
Szukałem różnych informacji na forach internetowych ale praktycznie wszystko co udało mi się znaleźć jest po angielsku więc nie do końca jestem w stanie wszystko zrozumieć.
Próbowałem wyczyścić pamięć oraz wgrać poprzedni soft ale nic to nie daje.
Dodatkowo po każdym uruchomieniu box tak jakby tracił pamięć bo cały czas wykrywa grzałki od nowa.
Z komputerem łączy się normalnie ale tylko z programem w wersji v 2.0 . Z wersją V 1.44 nie da się połączyć.
Nie wiem czy można to jakoś ogarnąć samemu czy trzeba na gwarancje oddać więc proszę bardzo o pomoc gdyż jest to mój pierwszy mod i nie bardzo wiem co dalej robić.
By Robert571
#1770691
Już znalazłem rozwiązanie.
Jak ktoś miałby taki sam problem co ja to wystarczy zrobić to co w instrukcji producenta z tym że trzeba jeszcze zaznaczyć config w programie a nie tylko aprom.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.