EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By lukaszkrk88
#1864975
Witam. Mam zamiar kupić Smoka Aliena 220W. Zastanawiam się czy dostanę coś lepszego w tych pieniądzach ( około 250zł) . Być może polecicie coś tańszego co oferują taką jakość lub coś droższego do czego warto dopłacić. Pozdrawiam *SMOKEKING*
By sebszabla
#1865152
mam tego smok-a kupiłem za jakies 30 euro na ebay,i doslownie kibel straszny.aznie chce mi sie o tym pisac.teraz zamowilem geekvaspe blade.jesli mieszakasz w polsce to wejdz na strone e-dym tam znajdziesz gtrs vboy za jakies 160 zloty.raczej dobry mod
By Piskor
#1866969
Nie mam dużego porównania miałem cuboida kilka lat temu nic ciekawego nie polecam. Alien mam dwa albo trzy lata. Kupiłem go po obejrzeniu jakiegoś filmu na Youtube i strasznie zachwalali. Osobiście jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów chmurki ładne mam do tego dokręcone tvf12 ten stary 6ml i super razem się komponuje. Dla potwierdzenia ostatnio spadł mi i się połamał kupiłem takiego samego są teraz lepsze mody ale chciałem koniecznie smoka. Patrzyłem na różne ale ten był najmniejszy i jest sprawdzony. Nie rozstaje się z nim a jednak takie mody są duże.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.