EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By astra
#236772
Witam.
Chciałbym popalić na baterii 510 atomizer 901. Tylko że, nie mam takiej przejściówki.Mam natomiast 510-801 i 801-901. Jeżeli połączę te 2 przejściówki to pogorszy się komfort palenia, czy nie będzie miało to wpływu? Chcę się dowiedzieć czy inwestować w przejściówkę, czy nie ma takiej potrzeby.
Z góry dziękówa.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#236776
Na pewno będą straty. Czy odczuwalne nie wiem. Koszt przejściówki jest niewielki a komfort przy jednej będzie na pewno większy.
Jak masz te przejściówki sprawdź czy taki układ cię zadowoli jeśli tak to OK
Awatar użytkownika
By miron52
#236781
Używam często baterii 510 plus przejściówki 510/901 i 901/801 do atomizera penowego. Świetnie pracuje, tylko że to długie jest strasznie. W firmie się ździwili, jak z wskaźnika do prezentacji dym poszedł. Mierzone omomierzem, nie wskazuje oporu, więc jeśli długość Tobie nie przeszkadza, to inwestować nie musisz.
By feleksc
#236799
Nie ma strat,na nomadzie nie chodził mi kartomizer ceramiczny wiec nakreciłem przejściówke 901/510 i 510/901 i ruszył *SMOKEKING*
długi troche e-fajek wyszedł ale chmurzy piknie :lol:
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.