EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1915367
Poproszę naszego informatyka aby wreszcie się tym zajął w wolnej chwili. Co prawda mam doktorat nauk technicznych i bez problemu ogarniam teorię korpuskularno-falową, to świat zer i jedynek w świecie wirtualnym jest dla mnie za dużą abstrakcją i próba samodzielnego wprowadzenia zmian zakończyłaby się spektakularną klapą w stylu "error 500". :oops:

A teraz w telegraficznym skrócie garść nowości i zapowiedzi:

- Cały czas pracujemy i realizujemy Wasze zamówienia. Przypominam, iż jeżeli jest to tylko możliwe, to prosimy o wybór dostawy na paczkomat InPost, gdyż wysyłka paczek pocztowych PP jest teraz bardzo utrudniona.

- Wprowadzone ostatnio do oferty aromaty kawowe wymagają długiego czasu przegryzania i tutaj 4 tygodnie to absolutne minimum.
http://maiart.pl/tobacco/537-1630-aroma ... offee.html
http://maiart.pl/deserowe/536-1628-aromat-coffeeco.html

- Mamy kilka nowych smaków na etapie testów konsumenckich:
OC - czekolada deserowa z dodatkiem kandyzowanej skórki z pomarańczy.
LC - czekolada deserowa z dodatkiem kandyzowanej skórki z cytryny.
L - ciekawe połączenie nut słodkich z wytrawnym finiszem. Dominujące smaki to rum oraz kawa.
M - bardzo orzeźwiające połączenie rumu, cytryny, mięty i odrobiny mentolu. Nie mylić z Mojito :D
A - (nasz czarny koń) zaskakujące połączenie słodkiej cytryny, mięty i... tytoniu w wersji light. Na pierwszy rzut kubków smakowych pomyśleliśmy, że "to nie może być smaczne", lecz po wymieszaniu próbek zmieniliśmy zdanie o 180 stopni ;) To koniecznie trzeba skosztować ;)

Jeżeli jesteście zainteresowani darmowymi próbkami, to z przyjemnością dołożymy je gratis do zamówień składanych w naszym sklepie internetowym MaiArt.pl. Prosimy o wpisywanie symboli wybranych próbek w okienku "Uwagi".
By gourmet
#1918917
Kilka uwag z ostatniego zamówienia - na plus gratisowy produkt, cukiereczki i etykiety in blanco, te ostatnie bardzo mnie ujęły. Drobiazg doskonale organizujący zabawę. Na minus - nieekologiczne opakowanie, przewymiarowany karton siłą rzeczy dopełniony styropianem. Styropian nie podlega recyklingowi jak wiemy, to stuprocentowy odpad. Tak niewiele potrzeba żeby i na tym polu poprawić się. Na końcu sam sklep, jedna opcja wysyłki i płatności w dzisiejszych czasach to mocno archaiczne.
By MaiArt
#1918949
Odpowiedź na szybko:
- Rozmiar opakowania wynika z rozmiaru etykietki i jest wymuszony przez operatora.
- To nie jest styropian, a skropak - całkowicie ekologiczne i biodegradowalne wypełnienie zrobione z ekspandowanej skrobii kukurydzianej.
- Płatności online są obciążone dodatkowymi opłatami po stronie sklepu, więc musiałbym uwzględnić to i podnieść cenę usługi (czego nikt z nas nie chce).
- Są dwie opcje wysyłki - paczka pocztowa i paczkomat InPost.
Drag S nie chce sie wlaczyc

witam wracałam autobusem, wróciłam do domu i nagle[…]

Producenci elektronicznych papierosów z każdej str[…]

Witam mam problem z argusem pro ( wiem że był podo[…]

Stick V8 problem

Witam jestem tu nowy, i mam problem z Stickiem V8,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.