EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By misiojedzie
#1903002
Hej

Nie znalazłem nic o tych premixach a szkoda. Six66 jest już na rynku pewien czas a seria Qumran weszła jakoś na dniach. Cena nie wygórowana bo 22zł za 40/60ml (jednych zachęci, innych odrzuci :D )

Może ktoś jeszcze mógłby coś napisać? Miałem okazję próbować kilku z nich i myślę że są warte uwagi, chociaż nie każdy podszedł. Polecam Six66 Clown (Arbuz, bazylia, coolada) oraz Monster (Słodki grejfrut coolada) to chyba najlepsze co miałem do tej pory, takie mocne 9/10. co prawda nie mam dużego doświadczenia ale kolega który wapuje od dawna również uważa że to jedne z najlepszych premixów jakich próbował. Clown u mnie skończył się po niecałych 3 dniach na Kylinie M i ekonomicznej grzałce 0.2 i 38W, non stop gwizdek w gębie :D

żeby nie było za słodko:

Six66 Murderer (Aloes/Pomelo) moim zdaniem smakuje jak kostka do kibla więc nie podlega ocenie
Qumran Sea Power (cytryna, malina, passiflora a po polskiemu marakuja) ciekawy smak ale nie zachwycił, 5/10
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.