EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tenmen
#1897256
Posiadam klona Siren 2 Gta 22 mm. Używam go bardzo krótko, do tej pory byłem z niego bardzo zadowolony, ale dzisiaj pokazał się komunikat: check atomizer ew. no atomizer.Wymieniłem grzałkę...i to samo,po 5 wymianie ( z różnych drutów) poddałem się. Nadmieniam że sprawdzane było na kilku boxach, na których inne czajniki działają bez problemu, pin 510 w atomizerze jest czysty (nie zdążył się zabrudzić), wykręciłem pin, wkręciłem inny, przedmuchałem sprężonym powietrzem Czy ktoś ma jakiś pomysł co mu dolega? help :( bo lubię ten czajnik...
By joloass
#1897271
Troszke to dzisiaj brzmi dziwnie w konfrontacji z twoimi wczesniejszymi postami na forum, ktorego salonowi melomani maja tendencje do jawnie autokratycznych i malo kulturalnych decyzji oraz dzialan :lol:

Jezeli jestes juz pewny, ze wina nie lezy po stronie zle przykreconej grzalki lub jej stanu, rozkrec sobie moze te Syrenke; a wlasciwie jej baze na elementy pierwsze ?
Jesli nie przepaliles tej plastikowej czesci, ktora izoluje jeden z jej slupkow, wowczas przyjrzyj sie zlotej srubce / pinowu jak go okreslasz ?
Zauwazysz, ze starajac sie go dokrecic juz na wstepie pod wplywem lekkiego nawet nacisku wypycha on cala wrecz baze ku gorze. Ta zas aby mogla byc nalezycie skrecona, wymaga jego dokrecenia wrecz do samego konca.

Idac tym tropem, majac juz pewnosc ze srubka/ pin ten wkreca sie nalezycie we wlasciwe mu miejsce, mozesz starac sie go nie dokrecac do samego konca. Czyniac go tym samym bardziej wystajacym, masz wieksza rowniez pewnosc ze zetknie sie on z pinem w modzie. Za wielkiego jednak zakresu tego ruchu nie daje ci juz wspomniana budowa, za sprawa ktorej wykrecona srubka bedzie samoczynnie sie chowac do srodka wypychajac ku gorze czesc bazy wraz z grzalka.

Dlatego moze podnies w ktoryms ze swoim modow jego pin ku gorze, lub skorzystaj z takiego ktory twoim zdaniem na pewno daje Syrence nalezy z nim kontakt :mrgreen:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.