EPF
Awatar użytkownika
By janekbossko
WOTOFO SERPENT Mini RTA Atomizer, is a 3ml rebuildable tank with a single coil build deck. With the features of top filling, dual adjustable airflow, PEEK insulator, this beautifully-designed mini RTA is very easy to build and convenient to carry. You definitely want a Serpent Mini RTA.

3ml
Size: 22mm(D) x 29mm(L)
Thread: 510

Tematu nie znalazłem :)
Taki "Goblin" na jedna grzałkę?

https://www.youtube.com/watch?v=fbhy1i5PLxk

Teraz czekac az sie pojawi w sklepach, w enzo jest w zapowiedziach.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By piehot
Niech stracę, zamówiłem z FT, bo goblina nie cierpię :lol:

Awatar użytkownika
By donjohn
No tak pihson, ale tutaj jeno jedna grzałka, a znienawidzony przez Ciebie goblin daje możliwość duala ;)
Co nie zmienia faktu, że ładny tenten parownik.
Awatar użytkownika
By piehot
donjohn pisze:No tak pihson, ale tutaj jeno jedna grzałka, a znienawidzony przez Ciebie goblin daje możliwość duala ;)
Co nie zmienia faktu, że ładny tenten parownik.

Spokojnie mi wystarczy single coil :) duala mam w jednmym parowniku i styknie :D
Awatar użytkownika
By LICHU
Superwomen2 pisze:Czy wie ktoś, może czy nadaje się do dopaszcowego wapowania?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Raczej nie. Nie jest to czajnik do tego stworzony. Chciałem zamówić ale widzę, że już nie ma na goodwaper ;(
Awatar użytkownika
By gnaciooo
Superwomen2 pisze:Czy wie ktoś, może czy nadaje się do dopaszcowego wapowania?

Todd w swojej recenzji powiedział, że nawet na przykręconym AH Serpent Mini to kiepski wybór jeżeli szuka się parownika dopaszczowego. ;)
Awatar użytkownika
By dodo21x
Zamówiłem, przyszedł ale jeden słupek nie ma gwintu do końca...
Nie mam tak małej gwintownicy, napisałem do Enzo, zobaczymy czy pomogą.
Awatar użytkownika
By mariogd
dodo21x pisze:Zamówiłem, przyszedł ale jeden słupek nie ma gwintu do końca...
Nie mam tak małej gwintownicy, napisałem do Enzo, zobaczymy czy pomogą.

Wada fabryczna powinni wymienić bez problemu.
Awatar użytkownika
By dodo21x
Spiłowałem jedną śrubkę (mam ich sporo, znacznie twardsze niż te dodawane do parowników) i jestem w stanie złapać claptona, czyli bardzo gruby drut. Rozwiązanie raczej jednorazowe ale mogę powiedzieć, że LQ smakują zupełnie inaczej na tym parowniku.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Rozwin proszę?
Awatar użytkownika
By kabacina
Jak wrażenia smakowe? Zastanawiam się nad jego zakupem, gdyż meczy mnie układanie waty w goblinie mini v2. Oczekuje podobnego lub lepszego smaku. Zawiodę się?
By japs
Kilka zdań na szybko. Nabyłem sobie i listonosz dzisiaj dostarczył :). Miałem wiele wątpliwości bo ja sobie zazwyczaj tak spokojnie pykam na zwykłym mc. Już dawno wyleczyłem się z oglądania recek Todd'a bo kilka razy się zawiodłem. Gdy on mlaskał , cmokał , wzdychał i udawał , że robi sobie dobrze - ja miałem zupełnie inne odczucia na tym samym sprzęcie. Najlepiej samemu popróbować. Otóż z tego malucha da się wapować dopaszczowo i to na grzałce A1 , 0,4 , 7 zwojów , 1 ohm. Co więcej smaczek jest przyzwoity a chmurka ciepła i przyjemna. Mój egzemplarz przyszedł bez wad. Do Goblina nie będę porównywał bo nie miałem i najprawdopodobniej miał nie będę. Jedyną wadą obsługową jaką ma ten czajnik jest brak możliwości zamknięcia dopływu lq w trakcie napełniania. Niestety potrafi wypłynąć kilka kropel pomimo zalania baniaka w 4/5 i odwrócenia go do góry nogami przy dokręcaniu górnego dekla. Pozdro
Ostatnio zmieniony 09 maja 2016, 11:45 przez japs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kabacina
japs pisze:Kilka zdań na szybko. Nabyłem sobie i listonosz dzisiaj dostarczył :). Miałem wiele wątpliwości bo ja sobie zazwyczaj tak spokojnie pykam na zwykłym mc. Już dawno wyleczyłem się z oglądania recek Todd'a bo kilka razy się zawiodłem. Gdy on mlaskał , cmokał , wzdychał i udawał , że robi sobie dobrze - ja miałem zupełnie inne odczucia na tym samym sprzęcie. Najlepiej samemu popróbować. Otóż z tego malucha da się wapować dopaszczowo i to na grzałce A1 , 0,4 , 7 zwojów , 1 ohm. Co więcej smaczek jest przyzwoity a chmurka ciepła i przyjemna. Mój egzemplarz przyszedł bez wad. Do Goblina nie będę porównywał bo nie miałem i najprawdopodobniej miał nie będę. Pozdro

Dzięki piękne. Szkoda, że nie miałeś styczności z Goblinem. To wdzięczny parownik a ja miałbym porównanie ;) Tak czy inaczej, kupię ten parownik. Jest mały, zgrabny, prosty w budowie i przede wszystkim na 1 grzałkę. Takiego właśnie potrzebuję. A powiedz jeszcze proszę, czy się z niego leje czy nie? Masz jakieś problemy z transportem itp? Tylko szczerze. Jak z kanałami doprowadzającymi lq? Duże są? Boberka nie będzie?
By japs
Kanały są spore i raczej o bobrze możesz zapomnieć. Trochę leje przy zalewaniu baniaka :( Jak będę miał czas to pokombinuję z ułożeniem waty - powinno ograniczyć ten problem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
Problem z tesla punk 220w

Witam posiadam boxa tesla punk 220w i od dnia nie […]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Problem z ładowaniem | SMOK X8