EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Myro
#1871915
Witam wszystkich zamowilem sobie z oficjalnego sklepu vgoda mechanika i tu pojawia się problem, ponieważ zatrzymali paczkę na granicy, jak to jest możliwe skoro sam dół nie jest epapierosem, a elektryki nie zawiera bo jest mechanikiem i skmiń o co chodzi
Awatar użytkownika
By PucH2
#1871917
Na liście przewozowym napisali e-papieros to teraz cierp stratę i dopłacaj do niej.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1872112
Zatrzymali czy widzisz tylko na trackingu,, że zatrzymane w cle? Co ci napisali, jesli faktycznie zatrzymali?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1872116
Mi 3 razy ta sama paczka trafiala na "kontrola celna",w Holandii,w Wawie i w Komornikach,o mało się nie pos**łem,ale przeszło :)
W trackingu "Zatrzymanie w cle" jest problemem,samo przesłanie do kontroli celnej jeszcze o niczym nie przesądza.

@Myro
to że to mechanik nie ma znaczenia,zakaz dotyczy efajek jak i części do nich.
Awatar użytkownika
By heosyam
#1872208
Ostatnim razem miałem na kontroli celnej rda Dead Rabbita ze sqounk modem. Do tego kilka akcesoriów. Cała kontrola celna zgodnie z komunikatami w śledzeniu trwała jedną minute. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By TrusieK
#1872737
A miał ktoś już sytuację z odmową dostawy towarów po kontroli celnej?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1873190
Miałem parę kontroli i wszystko przeszło bez problemu.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1873191
TrusieK pisze:A miał ktoś już sytuację z odmową dostawy towarów po kontroli celnej?

Niejednokrotnie!

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.