EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mateusz45017
#1902671
Witam od nie dawna jestem posiadaczem atomizera dead rabbit RTA i szczerze mówiąc smak który oddaje mnie rozczarowuje. Grzałka jakiej używam to clapton coil 0.22 ohma, bawełna muji. Zasilania jakiego używam to SMOK OSUB KING 220W TC Kombinowałem z ustawieniem grzałki oraz bawełny i niestety bez zmian. Da się coś z tym zrobić?
Nawet mój poprzedni atomizer tv8 big baby z zużytą grzałką lepiej oddaje smak niż to...
By joloass
#1902679
Przejrzales zaproponowany watek ?
Nie mam tego parownika ... skojarzylem twoj problem z wczoraj wyczytana trescia i informacjami wzrotnymi, ze metoda ta w przypadku rabbit-a okazuje sie podobno skuteczna.
Dosc daleko posuniete jest to, prezentowane tam tzw. podniesienie :idea:

Na marginesie; mozesz smialo zrezygnowac z Muji na rzecz Cotton Bacon V2, jezeli zalezy ci takze na lepszych odczuciach smakowych.
Zeby bylo zabawniej, na tych samych salonach masz dodatkowo caly temat poswiecony zagadnieniu poszukiwaniu odpowiedniej grzalki i setupu w kroliku nie oddajacym nalezycie smaku: Dead Rabbit - problem z oddaniem smaku
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.